PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 953
oceny
8,4 10 1 14953
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

i zawodlem sie niewiem co w tym takiego spektakularnego
nie ma zadan pobocznych nawet nie mozna pozwiedzac lokacji
no i niektore rozdzialy trwaja po 5 minut (dosłownie) to jest smiechu warte
ta gra jest jak batman arkham asylum bardzo liniowa
no tylko ze w batmanie mozna pozwiedzac wyspe i ulepszac postac a w uncharted nic
tylko idziesz wskazana droga strzelasz i koniec rozdzialu
powstrzymam sie od wystawienia oceny pozniewaz za krotko gralem ale oczekiwalem czegos duzo duzo bardziej lepszego
na plus:
-grafika
-muzyka

ocenił(a) grę na 9
speedcube

Nie można zwiedzać... - ponieważ jest to gra liniowa, postać można ulepszać jedynie w trybie multi, masz racje troche za duzo strzelania. A skoro grałeś u kolegi to grałeś w trybie kooperacji, bo jakoś sam nie miałem z kim pograć, więc nie wiem jak się prezentuje...

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

dla mnie takie gry sa nudne i nic na to nie poradze jest bardzo liniowa

ocenił(a) grę na 9
speedcube

Całkowicie cię rozumiem - lubisz gry free world, nie lubisz liniowych. Ja też nie lubie tego typu gier ale Uncharted wyjątkowo mi się spodobał.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

z takich gier liniowych to podabal mi sie batman arkham asylum i uwazam ze jest duzo lepszy od uncharted
takich gier jest masa tylko z troche gorsza grafika

ocenił(a) grę na 10
speedcube

Najśmieszniejsze jest to, że piszesz jaka to gra jest nudna i słaba...wypisujesz jej minusy ale ocene koncową postawiłeś 8 hehe.
a tak na marginesie Batmana uważam za grę słabą i nudną i niedorastająca Uncharted do pięt ale jest to moje tysko spostrzeżenie i mój gust i jak mawiają o gustach sie nie dyskutuje ;o)

ocenił(a) grę na 10
maxns

Bez porownania uncharted a batma hehe
Moim zdaniem uncharted jest lepszy od batelfeld 3

ocenił(a) grę na 9
speedcube

zagraj w infamous2 tam mozna rozwijac postac, a misje wykonywac kiedy sie chce

ocenił(a) grę na 10
speedcube

Cepie, jak chcesz pozwiedzać to zagraj sobie w RPG. Uncharted to gra przygodowa, więc jest liniowa.

ocenił(a) grę na 9
paulina515_PL

dokładnie:)

ocenił(a) grę na 8
speedcube

Od zwiedzania jest Just Cause 2.

ocenił(a) grę na 8
speedcube

Myślę że nie ma się co wykłócać, jednym będzie się podobać innym nie.
Moim zdaniem nie ma gry idealnej, w każdej grze będzie coś co będzie zachwycać i irytować do potęgi.
Uważam, że Uncharted, jest dobrze przemyślaną grą.. Ciekawi zrealizowaną, zrealizowaną z pasją.
Muzyka, świetna, tak samo jak w serii Assasins Cread, grafika też super, bardzo podoba mi się interakcja postaci z otoczeniem, naprawdę klawo :3
Natomiast przyczepię się też do tego, że za dużo w niej strzelania, to mnie właśnie irytowało, że ciągle muszę strzelać. No ale cóż. Gdybym tak miała narzekać na niedogodności to gdzie przyjemność z grania?
A to do założyciela tematu, może za nim ocenisz to przejdziesz od początku do końca? Pozdrawiam Olka ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones