PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715189}
8,6 2 369
ocen
8,6 10 1 2369
Undertale
powrót do forum gry Undertale

Humor wspaniały. Historia bardzo dobra. Dialogi i bohaterowie doskonałe. Jedyny problem to grafika, jeśli ktoś nie potrafi grać bez HDRu dla GeForce'a z przyszłego roku.

ocenił(a) grę na 9
DiegoTan

Wczoraj dopiero zacząłem grę i jestem po pierwszych 5 godzinach gry, ale...nie mogę przestać słuchać soundtracku na YouTube, nawet poza grą. Nie wiem jak to się dzieje, że ostatnio nie żadne Fallouty 4, Skyrimy itp. mnie naprawdę zachwycają, a gry, które nie mają ani budżetu, ani super-wypasionej-grafiki-3d. Najpierw genialny Dust: An Elysian Tail, później To The Moon, teraz Undertale, niesamowite jakie emocje takie gry tworzone przez jedną osobę czy malutki zespół mogą wywoływać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sparnage

Ocenianie takiej gry pod kątem grafiki wskazuje na brak jakiegokolwiek pojęcia o grach a także ich misji, celach i przeznaczeniu. Zapewne reprezentujesz najmłodsze pokolenie które widziało początki gier komputerowych jedynie na jutubowych vlogach. Dowodem na to są twoje oceny sagi Star Wars (facepalm).

Septix

Każdy kur#a ma swoje gusta ! O gustach się nie rozmawia!
PS.O co Ci chodzi ze "Star Wars"? To nie ma nic z tym wspólnego.

Sparnage

Moim zdaniem jesteś po prostu za głupi na tego typu produkcje. Nie skumałeś zapewne większości żartów bo twój angielski jest na tym samym poziomie jak u uchodźców ze wschodu.

Nie wiem jakiej oczekujesz fabuły po takie grze? Wystarczy spojrzeć na megaprodukcje typu diablo czy fallout tam fabuła jest zrobiona na odper*** a Toby Fox stworzył grę sam od początku do końca gdzie współczynnik jakość a cena jest wręcz rewelacyjny. 10$ za grę, ponad milion sprzedanych kopi, ocena 92 na metacritic. Więc tak, będę rozmawiał o twoim daremnym guście.

ocenił(a) grę na 10
Septix

Chrystusie Nazareński jaka ta gra jest dobra. Narazie przeszedłem tylko neutral a i tak o mało nie płakałem <3

ocenił(a) grę na 5
Septix

Fabuła w Falloucie jest na odpier dol? aha xD

Septix

Jakość ,a cena jest rewelacyjna?
Zapłaciłem 10 euro ,za taki SHIT ,Toby Fox po prostu NAPLUŁ MI W TWARZ ,dając takie gówno.
Naprawdę ,zrozumiałem pierdyliard dialogów i jedna sześćdziesiąta była śmieszna.
HEHE ,wiesz jak robić nie śmieszne żarty o uchodźcach. xD

ocenił(a) grę na 4
DiegoTan

Hehe anime xDDDD Hehe kiepskie żarty xDDDD HUMOR XDDDDD

ocenił(a) grę na 10
Mixon-

No co ty, Mixon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones