PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766365}
2,4 5
ocen
2,4 10 1 5
Underworld Ascendant
powrót do forum gry Underworld Ascendant

Nowa indyk całkiem niedawno utworzonego sudia Otherside Entertainment, z serii gier Ultima Underworld, osadzny w naprawdę dużym świecie Ultimy. Studio składa się z małego grona osób odpowiedzialnych m.in. za poprzednie części Ultimy, pierwszej części Thief, System Shock czy pierszy dodatek do Neverwinter Nights. Cała kampania finansowana jest przy pomocy Kickstartera i po mimo, że twórcy osiągnęli już wymagany próg pienięży (600,000 tys. $), produkcja nadal otrzymuje dotacje przez co cała gra będzie jeszcze mocniej rozbudowywana, dodate zostaną nowe opcje, miejsca itd.
Nie wiem jak wy ale ja nie mogę się już doczekać. Wstępna premiera planowana na 2018 rok.

Mhroczyn

Ja tez nie mogłem się doczekać, ale z każdym nowym udostępnionym przez nich materiałem, mój zapał maleje. Już mi nie chodzi o kolorystykę i dziwną grafikę, ale konstrukcja świata, poruszanie się... - na razie nie przekonało mnie to, aczkolwiek wiem, że są to wczesne materiały i wiele się może zmienić, ale póki co jestem mocno sceptyczny. Gra przypomina taką uboższą wersję Lichdom: Battlemage z akcją w podziemiach. A szkoda, bo na papierze zapowiadało się na mieszankę Thiefa i ARX Fatalis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones