PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608889}
8,3 5 323
oceny
8,3 10 1 5323
Unreal Tournament
powrót do forum gry Unreal Tournament

Do teraz gram

ocenił(a) grę na 10

Do teraz gram gra jest darmowa do pobrania z sieci jeden z lepszych mulitków tamtych czasów

użytkownik usunięty
Siarzewski

mam to samo.ta gra mi się nie nudzi.a do tego jak na tamte lata grafika naprawdę jest na wysokim poziomie

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

Tak? A p

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

Grałem we wszystkie części UT. TO JEST KU**A G E N I A L N E.

ocenił(a) grę na 9
Siarzewski

Gra nie jest darmowa, jak już darmowe są liczne mody które nieraz przybierają formę samodzielnej gry, ale żaden UT NIE JEST DARMOWY.


PS: darmowy jest edytor silnika UE.

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

też gram , w wersjii portable też spasi . Gierka jest wieczna !

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

Moja najlepsza gra. Nr.1 bez podziału na kategorie. Jest to jedyna gra, którą mam na dysku od 10 lat i w którą co jakiś czas gram. W UT absolutnie wszystko jest genialne, od grafiki (jeśli oceniać grę adekwatnie do roku wydania), muzyki, gameplay'u kończąc na mnogości map, broni i trybów gry.

ocenił(a) grę na 10
Przemoman

Dokładnie mam tak samo. Ja prócz tego mam Unreala 1 i dodatki do niego. Dokładnie to ująłeś w UT jest genialny dobór broni/fizyka tory lotu pocisków. Zróżnicowanie i ciągle robią do niego mapy/mody/dodatki patche mutatory i masa innego stuffu. Ostatnio spotkałem gościa, który nieprzerwanie od 2000 roku do dziś robi mapy do monster hunt (trybu gry) zrobił ich 60.

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

Gram co dziennie po nockach, ale zdarza się, że i w dzień też odpalę. Od 2008 prawie zawsze na rocket serwerach i monster serwerach.
Podaje nazwy serwerów na których gram. ZAPRASZAM może się spotkamy XD

Destination Monster Hunt
Monster Hunt Atomic II
Rocket CTF
Rocket CTF olympic

Szałł ! XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones