PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608889}
8,3 5 324
oceny
8,3 10 1 5324
Unreal Tournament
powrót do forum gry Unreal Tournament

Genialne mapy, fenomenalny soundtrack, grafika która wciąż może się podobać, świetnie zaprojektowane bronie...
można by tak wymieniać w nieskończoność. Scena Unreal Tournament wciąż się rozwija, ciągle powstają do niego
nowe mody, nowe mapy, mutatory, dodatki; serwery wciąż są pełne, wciąż chce się w to grać, fenomen UT wciąż trwa.
Myślę, że śmiało można tę grę nazwać Najlepszym FPSem Ever, o ile nie Najlepszą Grą Ever, które to miano UT
otrzymało ode mnie już dawno temu.

Mariusz534

Od jakiegos czasu zastanawiało mnie czy ktoś w tę grę jeszcze gra po necie, a tu taka niespodzianka. Nie wiesz może jak można nabyć tę grę?

ocenił(a) grę na 10
Kaziuuu

Ja kupiłem tę grę w pakiecie Unreal Antologia kilka ładnych lat temu, niestety nie wiem, czy jest on jeszcze dostępny. Poszukaj na Allegro, może tam coś znajdziesz :)

ocenił(a) grę na 9
Mariusz534

To prawda, genialna gra. Bardzo cieszy aktywność graczy z całego świata.

ocenił(a) grę na 10
Mariusz534

To nie jest legenda. Ta gra dalej niszczy system. Gra się w to zajebiście i nie mogę wytrzymać paru dni bez choć paru godzin cięcia w to arcydzieło. Siege mode, Romanian TDM, MONSTER HUNT, Rocket Olympic to tylko pryzklady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones