PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 192
oceny
8,3 10 1 12192
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

Nie rozumiem do tej pory fenomenu tej gry, jedyne co mi się tu 'bardziej' podoba to grafika i pomysł z tymi totemami(?). Tego typu fabuły nie było jeszcze w grach, ale w filmach owszem (Evil Dead, Oszukać przeznaczenie)

VSilent_Hill

1) Świetna fabuła. Mnóstwo gatunków horrorowych połączonych w jeden spójny scenariusz budzi podziw. Scenarzyści zgrabnie budują napięcie, po kolei odsłaniając karty i gdy wydaje się ze już wszystko jasne - bum ! Coś nagle się pojawia.
Dzięki temu gra spodoba się każdemu, bez względu na to co lubi. Mamy potwory, gry typu Piła, duchy, sadystycznego mordercę, halucynacje, tablicę ouija.

2) Genialna grafika, która spokojnie może pretendować do miana najlepszej wszechczasów (do tej pory)

3) Klimat i muzyka, łącznie z doskonałym intro.

4) Mnóstwo wyborów, ważnych, mniej ważnych i cząstkowych - wszystkie jednak wpływają na całość i dzieki temu gra jest cholernie nieprzewidywalna, nawet jak gramy po raz któryś. Ilość rzeczy na które mamy wpływ jest przeogromna.

5) Straszy, grając pierwszy raz zdarzyło mi się ze 3 razy trochę podskoczyć.

To główne plusy. Owszem sa drobne minusy, ale nie zmieniają faktu ze to gra genialna (ale oczywiście trzeba lubić horrory, bo zgodzę się że nie dla każdego)

ocenił(a) grę na 3
transformers567_fw

@transformers567_fw

1) serio? świetna fabuła? raczej fabuła rodem z horrorów z niższej półki, których na pęczki

2) to fakt, grafika cudo, ale w połączeniu z żałosnym sterowaniem nawet nie ma się kiedy nią delektować

3) klimat może i chwilami jakiś czułem, gdy mi go wady gry nie przesłaniały

4) no tak, to jest dobre

5) straszy, ale nie tak jak powinien dobry horror tylko w sposób najbardziej żałosny z możliwych - prostackimi jump-scenami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones