PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 223
oceny
8,3 10 1 12223
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

Zastanawia mnie dlaczego Hannah nie mogła wydostać się z tamtego miejsca gdzie spadła? Z tego co wiemy to łaziła po podziemiach, zgubiła okulary, zjadła siostrę i nawet odnalazła papier dzięki czemu mogła prowadzić dziennik. Może była ranna ale mimo wszystko - najbardziej rażą mnie tym dwie sprawy:
> gdy spadła miała otwarte oczy jakby była martwa - a potem dowiadujemy się że jednak nie...
> Emily trafiła do tego samego miejsca i wydostała się bez mniejszego problemu, dlaczego nie mogła tego zrobić Hannah?

matsurika

Analizując miejsca, Hannah nie łaziła dużo po podziemiach. Tam gdzie spadła było blisko do tej pieczary z tym kołem (dzieliła je tylko siatka, którą widać koło tego pamiętnika). Mogła nawet się podczołgać, a wraz z czasem zacząć chodzić.
Z oczami to chyba celowy zamysł twórców, by nie zdradzić, że Hannah przeżyła.
Hannah miała złamaną nogę (pewnie była nieźle potłuczona upadkiem) oraz jak można było się dowiedzieć, była raczej typem ciepłej kluchy, która nie poradziłaby sobie w warunkach przetrwania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones