PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 190
ocen
8,3 10 1 12190
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

za dubbingowanie czegokolwiek (oprócz bajek) powinno być dożywocie

ocenił(a) grę na 10
BlackRose58

Polski dubing w czymkolwiek to zawsze jest dno mul i wodorosty. Sa trzy wyjątki. Najlepszy dubbing w historii gier. Lepszy niż w oryginale byl baldur's gate 2. Doskonaly dubbing jest w pingwinach z Madagaskaru. Również wiedźmin 3 miał tak doskonale zrobiony dubbing ze sluchalem go z przyjemnością. To są przykłady jak się podklada glos. Jesli nie można zrobic tego w taki sposob to lepiej zrobic polskie napisy

BlackRose58

Kolejna maruda.

crazy_race

Maruda bo nie przyjmuję gówna z otwartymi ramionami? Jak się coś robi to juz porządnie, a nie wciskanie szmelcu

BlackRose58

Czego wy się czepiacie. Sama za dubbingiem nie przepadam, ale w grach nie jest problemem wyłączenie go. Uwierz mi, że polski dubbing w porównaniu z innymi wypada naprawdę dobrze, a jeżeli nie wierzysz obejrzyj jakikolwiek film/serial z dubbingiem chociażby ukraińskim i sam porównaj. Za dużo cebuli w kraju.

Khaleesi_your_hope

Ludzie marudzą dla marudzenia, u nas zamiast mówić o pozytywach mówi się o negatywach.

ocenił(a) grę na 8
BlackRose58

Nie wiem dlaczego w ogóle zdecydowano się na dubbing. Akurat w Until Dawn było to niewskazane, bo angielskojęzyczni aktorzy użyczyli swoich twarzy oraz mimiki w grze, więc polski dubbing kompletnie się nie pokrywa z ruchami ust postaci. A na dodatek postacie czasami brzmią tak jakby polscy aktorzy nie do końca wiedzieli co się dzieje w samej grze.

BlackRose58

Nigdy nie zrozumiem co to za sens w podkładaniu czegoś co ma swój oryginał. Polacy ze wszystkiego zrobią dziecinadę, nawet z pięknych animacji Disneya zrobią "bajeczkę dla małych dzieci". Ale taki już niestety nasz kraj, animacje są bajkami, a gry rozrywką dla młodych.

BlackRose58

Dubbing psuje klimat. Na szczęście zawsze jest opcja oryginalnych dialogów

ocenił(a) grę na 9
BlackRose58

Przeszłem z dubbingiem i gdy potem włączyłem po angielsku to nie mogłem się przyzwyczaić ,kwestia przyzwyczajenia, można przezyć

użytkownik usunięty
BlackRose58

Ciekawe, ciekawe... Do Wiedźmina też się przyczepisz czy sobie odpuścisz?

BlackRose58

Dubbing w tej grze jest opcjonalny. Jeśli ktoś nie chce grać z dubbingiem to nikt go do tego nie zmusza, a jeśli ktoś chce to ma taką możliwość. Sytuacja win-win. Chyba tylko skończony egoista, który uważa, że wszystko powinno być robione pod niego by się o to czepiał.

ocenił(a) grę na 10
BlackRose58

Jak ktos jest zacofanym cebulakiem i mu wszystko nie pasuje, moze sobie wlaczyc dzwiek oryginalny, na to pewnie za głupi, lub mimo tego, ze nie odpowiada mu dubbing, gra z dubbingiem hipokryta! hee pozdro wariaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones