PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 192
oceny
8,3 10 1 12192
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

Klimat identyczny ...

ocenił(a) grę na 10
snajper12331

nie? co ty pier*olisz? weź się za początek może zastanów?! idź się puknij w łeb, popatrz e lustro i wróć jeszcze raz!

ocenił(a) grę na 7
Batioo1

japa koniu !

ocenił(a) grę na 10
snajper12331

saam jesteś koń! szmata! wariat! Oszukać Przeznaczenie jest kompletnie inne, to ma zupełnie inny klimat, NIE ZNASZ SIĘ.

ocenił(a) grę na 7
Batioo1

Pi**dol się złamasie ! Każdy ma swój własny gust ! A może to ty się nie znasz ... a zresztą co ja będę dyskutować z idiotą co sobie jakąś brzydką mordę ustawił na profilowe !

ocenił(a) grę na 10
snajper12331

A tak na poważnie: To tylko pokazuje, że nie masz gustu, i każdy ma prawo ustawić sobie taki avatar jaki chce i ty nie masz prawa mi wytykać czy to jest brzydka morda czy nie, trzeba być idiotą by oceniać kogoś po tym jaki ma avatar. To tylko pokazuje jakim ty jesteś idiotą

ocenił(a) grę na 7
Batioo1

xD Zrobił prowokację ( czyli czysty trolling ) i jeszcze ma czelność mówić MI , że jestem Idiotą ! xD Dobra to tylko dowód na to , że jesteś IDIOTĄ ... 3'ym się dzieciaku ( więcej nie odpiszę , więc dalsza dyskusja jest zbędna ) ;)

użytkownik usunięty
snajper12331

Nie przypominam sobie jakiegokolwiek filmu z tej serii w zimowej scenerii

ocenił(a) grę na 7
snajper12331

Ja się tylko pytam ... CZY KAŻDA OSOBA KOMENTUJĄCA MÓJ TEMAT NIE WIDZIAŁA CO JEST W TOTEMACH W TEJ GRZE ?

ocenił(a) grę na 9
snajper12331

Ale tak naprawdę totemy nie mają większego znaczenia. Porównanie wydaje mi się nietrafione, to co przydarza się bohaterom nie ma nic wspólnego z przeznaczeniem. A "teen drama" występujący w grze to raczej parodia tego typu filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones