PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 223
oceny
8,3 10 1 12223
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

PROŚBA DO TWÓRCÓW

ocenił(a) grę na 8

Błagam niech zrobią film lub serial na podstawie tej gry przecież to jest żyła złota gdyby zrobili filmową adaptację gry byłoby super sam klimat, dialogi, mimika twarzy bohaterów oraz fabuła są rewelacyjne wiem że większość filmów na podstawie gier jest ciulowa jak np. Bloodrayne, hitman czy Max Payne ale tego tytułu nie dałoby się spieprzyć moim zdaniem byłby skazany na sukces taki miniserial lub film i żeby wyglądało to tak jak film BEOWULF wiecie coś takiego jak połączenie filmu i bajki .Chciałbym aby wyglądało to tak jak by przeciętny gracz przechodził przechodził całą fabułe i niezależnie od podjętej decyzji fabuła szła naprzód.
KTO JEST ZA?

ocenił(a) grę na 10
kamilw6

Problem polega na tym,że w grze TY decydujesz kto przeżyje a kto nie. W momencie kiedy takie decyzje podejmują scenarzyści to już nie jest tak wesoło. Jak np zabijesz w grze Sam to cofniesz rozdział i ją uratujesz a w serialu jej śmierć oznacza śmierć i aktorki już sobie na ekranie nie obczaisz.

ocenił(a) grę na 8
Czesiaruda

TREŚĆ ZAWIERA SPOJLER
Jakby mieli wybierać kogo zabić to wolałbym aby to była tylko Emily, nie cierpię tej suki a resztę obsady zachowali by przy życiu szczególnie Josha uwielbiam takich psycholi.W ogóle gdyby zrobili serial to Josh przeszedłby do historii jako jeden z najlepszych czarnych charakterów jak B.B.THORNTON z Fargo.


A ch*j niech zabiją wszystkich jak w grze o tron.Człowiek słynie z podejmowania złych decyzji aby na nich się uczył.

ocenił(a) grę na 10
kamilw6

Ja pierwszy raz przechodząc grę strasznie chciałem zabić Emily a dziwnym trafem była jedną z 3 osób,które przeżyły ;-) na szczęście można przejść ile razy się chce więc zdarzyło mi się ją również uśmiercić. I też nie cierpię tej suki ;-)

Czesiaruda

Zawsze mogą przeanalizować jakie ludzie osiągneli wyniki i na tej podstawie wybrać kto przetrwa. Przykładowo większość nie lubi Emily, wieć w takim filmi by ginęła.

ocenił(a) grę na 8
kamilw6

Po co? Jest przecież cała masa podobnych horrorów, bo Until Dawn czerpie z nich pełnymi garściami. Siła Until Dawn polega właśnie na tym, że jest grą albo raczej takim interaktywnym filmem i to gracz podejmuje decyzje przez co wpływa na dalszy przebieg akcji. To tak jakby stworzyć film sensacyjny na podstawie GTA. Grand Theft Auto jest popularne dzięki rozgrywce, świetnym dialogom przez co jako gra nie ma sobie równych. A gdyby zekranizować którąś z części to otrzymalibyśmy typowy film akcji jakich wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones