PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692871}
8,4 3 087
ocen
8,4 10 1 3087
Valiant Hearts: The Great War
powrót do forum gry Valiant Hearts: The Great War

Od dłuższego czasu bardzo rzadko daję grom dziesiątkę, ale tutaj muszę zrobić wyjątek. Pomijając parę baboli przez całą grę (która wg mnie jest nad wyraz długa) dostajemy grę doskonałą. Nie wiem jak Ubisoft to zrobił, ale przywiązałem się do każdego bohatera w grze, chociaż prawie w ogóle się nie odzywają. Piękna, wzruszająca opowieść, która może czegoś nauczyć, nie tylko uderzając do moralności ludzi, ale ucząc o I wojnie Światowej, o której mało co się mówi.

butryk_2

Grafika (ładna komiksowa), dźwięk, historia, informacje historyczne na plus. Niektóre zagadki są mało intuicyjne, na szczęście jest wbudowana pomoc (dzięki czemu gra nie irytuje), dość swobodne traktowanie historii (np; niemieckie czołgi nad Sommą), i kryształowe postacie., ale dzięki naprawdę dobrej końcówce to daje 8/10 (a końcówka zasługuje na 10/10). Polecam gre wszystkim.

exe13

Co tu dużo mówić, gra roku 10/10 :)

ocenił(a) grę na 10
butryk_2

ZGADZAM SIĘ !

P E T A R D A !!!! 10/10

Ubisoft wyrasta na giganta. Można narzekać że co roku nowy Asasyn itd
(który i tak jest zawsze świetny!); ale kurde cisną nowe IP jak mało kto.
Po dobrym Watch Dogs, Child of Light; niedłlugo The Crew (wyścigi),
jest jeszcze zapowiedziane Hero (na wzór Infamous)
mamy nieoczekiwanego kandydata do gry roku 2014 w postaci
VALIANT HEARTS: THE GREAT WAR

Wzruszająca historia, grafika, bohaterowie, fantastyczna muzyka (,,Fly'' z filmu Nietykalni!!!!),
gameplay, klimat, walory edukacyjne dotyczące omijanej I Wojny Światowej itd.
Na plus również przystępna cena w PSN - 59 zł :) oraz polskie napisy!!!

POLECAM. W TO TRZEBA ZAGRAĆ!

ocenił(a) grę na 10
PELE_2005

To nie jest kandydat do gry roku. To jest gra roku 2014. Ubisoft odwalił kawał fantastycznej roboty.

Darkadi15

Też tak sądziłem do niedawna, że to gra roku, ale teraz nie wiem, bo trudno mi się zdecydować, czy Valiant Hearts, czy Divinity Original Sin, bo obie gry zwaliły mnie z nóg kunsztem wykonania.

użytkownik usunięty
butryk_2

zakończenie rewelacja ;) mega im ta gra wyszła trzeba przyznać

ocenił(a) grę na 10

Zakończenie chwyta za serce ... można się poryczeć podczas odczytywania
listu Emila ...

Jestem wciąż pod ogromnym wrażeniem tej gry! Wielu ludzi w nią nie zagra bo to indyk
a nie gra AAA. Dla mnie emocjami przebija The Last Of Us. Mam nadzieję że
zostanie doceniona w branży. Coraz bardziej podobają mi się mniejsze gry które
silą się bardziej na historię, unikatowy gameplay zamiast grafiki ...
Gry takie jak Limbo, Brothers - A Tale od Two Sons czy Valiant Hearts ocierają się
o sztukę, spowodowały że pokochałem ,,indyki''.

K O N T Y N U A C J A ???
Nie wiem czy zauważyliście ale po napisach końcowych jest scena
z nadpływającymi łodziami podwodnymi w kierunku Freddiego (jeden z bohaterów gry)
zwiastująca kontynuację ? (II Wojna Światowa?) ...
Zapewne twórcy zostawili sobie furtkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones