PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734072}
6,4 1 611
ocen
6,4 10 1 1611
Vampyr
powrót do forum gry Vampyr

Warto zagrać!!!

ocenił(a) grę na 9

Jak ktoś lubi motyw wampirów, napewno mu się ta gra spodoba. Troche gra wolno się rozkręca i na początku trudno się odnaleźć, ale potem fabuła się przyspiesza i wciąga niesamowicie. Już się spotkałem z opiniami że lipa, mówią to zazwyczaj osoby które za daleko w grze nie zaszły i zrezygnowały z dalszej zabawy. Świetna musyka oddająca tamte czasy, mroczny klimat i atmosfera nieraz tak gesta że można ciąć nożem. Fani RPG mogą się zawieść, bo tu jest tylko parę elementów z tego gatunku. Całościowo jako gra akcji z elementami różnych systemów jest mega. Podeszłym do niej sceptycznie, a jestem bardzo zadowolony. Myślę że warto zaryzykować i wgryźć się w tą historię.

ocenił(a) grę na 8
kebi17

Powiedziałbym, że tyle samo tu elementów RPG co w grach Piranhi czy Spiders. Pod względem konstrukcji to bardzo typowy RPG akcji. I w sumie super się rozkręca, sam początek i już zabijamy, trzeba uciekać, jest to zaszczucie, chowanie się w mieszkaniu, trupy na ulicach, bar w najgorszej dzielnicy, no i oczywiście pierwszy boss, a dopiero później gra zwalnia i przedstawia ten cały szpital i się ze wszystkimi rozmawia.
Ogólnie fabuła naprawdę super. Dobrze przeyślane to - cały czas noc i ciasne ulice sprawiają, że klimat też wymiata, prawie o horror się ociera, zresztą walki na cmentarzu są kapitalne, gdy te groby się rozwalają. Tylko na koniec trochę to moim zdaniem za bardzo w high fantasy idzie, wolałbym przyziemniejsze wyjaśnienie, ale oczywiście szanuję za wstawienie zupełnie nowej miejscówki na epilog.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones