PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734785}
6,1 220
ocen
6,1 10 1 220
Victor Vran
powrót do forum gry Victor Vran

Wszelkie porównania do Van Helsinga okazały się słuszne, bo klimat jest bardzo podobny, ale podług Helsinga "Victor Vran" wypada blado, ba podług większości hack n slashów wypada blado.
Po pierwsze Bardzo małe urozmaicenie umiejętności, każda broń posiada jedynie 2 skille a rodzai broni jest chyba 6, ja od początku grałem tylko dwoma rapierem i kosą, więc przez całą grę której przejście zajęło mi ok 10 godzin używałem tylko 4 skille.
Po drugie same bronie są przez całą grę takie same, co chwilę leci broń którą już widzieliśmy wielokrotnie, a te z pierwszego lv nie różnią się niczym od tych które wydropimy na 40-stym. Siła ataku pozostaje niemal identyczna.
Kolejny minus jest taki że wraz ze wzrostem poziomu naszej postaci nie odczuwamy w ogolę że rośniemy w siłę, bo mooby z początkowych lokacji bije się prawie tak samo na niskim jak i wysokim poziomie.
Następny minus dla mnie dyskwalifikujący tą grę całkowicie to brak dropów, tzn co chwilę coś wypada ale nigdy nic ciekawego czy wartościowego, za pokonanie Bossa dostajemy to samo co nam wyleci ze zwykłego mobka to jakaś kpina i żart jest. Podczas gry zdobyłem jedynie 5 fioletowych broni a żadna z nich nie wypadła z bossa lecz z mistrza bądź tyrana.
Niestety niektóre elementy bardzo irytują a brak wartościowych dropów sprawia że odechciewa się grać, ukończyłem grę nie żałuję tego, ale drugi raz w życiu w nią nie zagram. Moja ocena to 4/10

ocenił(a) grę na 8
D3Mania

Nie jestem pewna, czy twórcy mieli kiedykolwiek ambicje, by Victorem pobić Diablo, czy Helsinga, moim zdaniem Victor Vran to całkiem fajna gierka, ale raczej nie jakieś arcydzieło zmieniające historię gamingu.

Mnie osobiście urzekła duża ilość sprytnie i mniej-sprytnie pochowanych znajdziek, czy ukrytych dowcipów. Póki co uparcie szukam sekretów i pokonuję wyzwania i z racji ilości godzin, na które wsiąkłam w Zagoravii nie mogę dać niższej oceny ;)

Ciekawy jest też system kart i demonicznych mocy, które miały chyba być wizytówką Victora, ale muszę przyznać, że niedobór strojów, ciekawszych broni, czy choćby słaba mobilność w trakcie walki osłabiają tę grę. Zwroty akcji w fabule też raczej przewidywalne w fabule...

ocenił(a) grę na 4
efialtis

"Nie jestem pewna, czy twórcy mieli kiedykolwiek ambicje, by Victorem pobić Diablo, czy Helsinga" Ja jestem pewien że nie mieli takich ambicji, te gry ustawiły poprzeczkę wysoko w gatunku H'n'S. Mi też podobał się system kart, a demonicznych mocy mogłoby być trochę więcej.
Ciekawe czy powstanie druga część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones