PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616206}
5,7 251
ocen
5,7 10 1 251
Viking: Battle for Asgard
powrót do forum gry Viking: Battle for Asgard

Viking Battle for Asgard to moim zdaniem bardzo fajna gierka,dość długa ale żadnej części ciała nie urywa brakowało mi w tej produkcji większej epickości np.podczas głównych bitew jak i wkurzały mnie takie problemy jak zacinający się dźwięk i najważniejsze straszne spowolnienia podczas wielkich bitew i nie tylko ale gra warta polecania mamy piękne egzekucje/wykończenia wrogów,akcja jest dynamiczna jak i walka,fabuła jest jaka jest grafika to samo bądź razie ja miło czas przy tej grze spaliłem.Ode mnie 7/10 trochę moim zdaniem twórcy nie wykorzystali w pełni potencjału tejże gry.Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 5
DemiaN

Wg mnie za bardzo schematyczna, można łatwo było się domyślić co i jak... Jednak tak czy siak, całkiem dobra gierka :)

DemiaN

Ja nie miałem problemów technicznych z tą grą. Aczkolwiek przy wymaganiach minimalnych gra praktycznie nie ruszyła, na drugim lepszym kompie nie miałem ani jednej ścinki podczas bitew. W każdym bądź razie gra jest monotonna, fabuła sprowadza sie do wyrzynania wrogów i Viking może posłużyć jako przerywnik między innymi produkcjami, bo przy dłuższym posiedzeniu strasznie nudzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones