PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615041}
7,2 360
ocen
7,2 10 1 360
Virtua Fighter 2
powrót do forum gry Virtua Fighter 2

1995 automaty, 1996 Sega Saturn

ocenił(a) grę na 9
Indrid_Cold_84

Trochę Sie w to grało na Saturnie, dlaczego wśród platforma na które wyszła ta gra nie ma Segi saturn?

Rastan_2

Nie ma takiej platformy na filmwebie, jak tez wielu innych starszych. Nie wiem czym to podyktowane, mogliby dodać wiele platform i być największym "katalogiem" gier w polskiej sieci (mobygames pewnie nikt nie przebije).

ocenił(a) grę na 10
drenz

Amiga 500 i mamę by się tu przydały oraz reszta arcade i spectrum i c64 oraz Atari und amstad and cała reszta! Fanbojami nie jesteśmy!

ocenił(a) grę na 10
Indrid_Cold_84

Raczej: 1994 arcade, 1995 Saturn (jap&usa, w eur wyszła w styczniu 1996).
Gra w czasie swojej premiery przegenialna. Pozdrowienia dla wszystkich grających na automacie w Burger Kingu w Warszawie na Pl. Konstytucji w latach 1995-1996 :).

ocenił(a) grę na 9
Meanthord

Tak, patrzyłem bardziej na polskie realia, ale arcade faktycznie końcówka 1994. Saturn w EU 1996, sorewicz. Grałem na pl. konstytucji, hajs od babci i po lekcjach jazda:)
Gra właściwie do dziś jest jedną z najlepszych bijatyk, dla mnie nr. 2 zaraz po Soul Calibur. Dzisiejsze klepanki nie dają tyle frajdy, przynajmniej jeśli o mnie chodzi.

ocenił(a) grę na 10
Indrid_Cold_84

Ciekawe co się stało z tym automatem (i innymi - całkiem fajne maszyny tam stały, m.in. The House of the Dead, Violent Storm, MK2, Daytona USA) po likwidacji Burger Kinga.
Gwoli ciekawostki stosunkowo niedawno Burger King ponownie otworzył się na Placu Konstytucji, ale w innym miejscu - po drugiej stronie ulicy. Niestety automatów nie ma w nim żadnych ;/.

ocenił(a) grę na 9
Meanthord

Nie raz się nad tym zastanawiałem:) Dziś ciężko znaleźć w PL fajne maszyny arcade. Ale ostatnio koło domu namierzyłem automat z pierwszą Contrą, 1zł za grę:) Ktoś też, dał mi cynk o Sega Rally...

ocenił(a) grę na 10
Indrid_Cold_84

Tekken 3 był fajny, a VF5FS bardzo udana jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones