PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606908}

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - Król Nazguli

The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth II – The Rise of the Witch-King
8,1 1 966
ocen
8,1 10 1 1966
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II Król Nazguli
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - Król Nazguli

Poprostu wiele nie przespanych nocy. Ta czesc to rozszerzona dwojka.

ocenił(a) grę na 8
morgoth_1973

Wiem coś o tym :-) Masa godzin spędzonych wieczorami na grze w sieci :-)
Wkurza jednak to, że twórcy nie pomyśleli o pewnej istotnej statystyce która ułatwiłaby gre w sieci i polepszyła jej jakość.
Mam tu na myśli poza ilością wygranych i przegranych, wskaźnik REZYGNACJI czy też ROZŁĄCZEŃ z gry....
Wielokrotnie...znacznie częściej niż w połowie przypadków gdy grałem i coś szło nie po myśli drugiego gracza nie czekał do końca rozgrywki tylko wyłączał gre poprzez CTRL+ALT+DEL co powodowało zawieszenie gry... nie zaliczało punktów, czekało się dłuższy czas by danego gracza odłączyć i spokojnie wrócić do pokoju rozgrywek etc.
Gdyby był wskaźnik "trolla", bo tylko trolle się rozłączają jak coś im się przestaje podobać, gdy przegrywają... to wtedy wiadomo by było z kim nie jest warto tracić czasu na rozgrywke...
Sama ilość wygranych czy przegranych nie uchrania przed grą z człowiekiem który swoim widzimisie zepsuje rozgrywke....

P.S. Przydałaby się 3 część gry :-) Oj brakuje mi czegoś nowego w RTS z krainy śródziemia :-) Oby Battle for Middle Earth 3 kiedyś powstało...

ocenił(a) grę na 8
khazad7_2

BFME 3 się nie pojawi bo EA straciło prawa autorskie...

ocenił(a) grę na 8
Gandalf777

To wiem...tylko szkoda, że inne studio nie zrobi gry właśnie w tym klimacie jako kontynuacji.

khazad7_2

mam nadzieję,że MY, fani doczekamy się 3 części ! Zamiast robić mnóstwo średnich gier przydałaby się porządna, nowa strategia w Sródziemiu ;)

morgoth_1973

Zgadza sie. Dla mnie 8/10. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones