PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606906}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
6,3 1 552
oceny
6,3 10 1 1552
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Pamiętam jak kiedyś w lato grałem na Xboksie głównie w :Drużynę Pierścienia,Dwie Wierze i Hobbita ,ach to były czasy Super gierka czasami do niej wracam

użytkownik usunięty
JonVon

Poczatek w Shire lekko nudny ale po zapadnięciu zmroku w Hobbitonie gra sie rozkręca cudowna

Zgadzam sie w 100% !!! Dla mnie 10/10. Bardzo przyjemnie sie w nia gra. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 2
Shurtugal_Eragon

Dawno nie grałem w tak kiepską grę. I to nie trolling, a i nikt mi nie zarzuci czepiania się grafiki, bo sam zaczynałem na jeszcze starszych grach. Ta gra jest po prostu do dupy, inaczej się tego ująć nie ma. Jeśli ktoś uważa inaczej to jest na to tylko jedne powód - sentyment. Tylko sentyment potrafi uratować tak niedorobioną grę, z drewnianymi dialogami (co jak co, ale ówczesna technologia owych nie ograniczała), drobnych zmian w fabule, ogólnej absolutnej nudy, liniowości (i nie mam tu na myśli linii fabularnej, która taką powinna być, ale totalnie wytyczona ścieżka plansz). Ode mnie zasłużone 2/10. Nie sądziłem, że zagram w coś tak gównianego, już ostatnie moje rozczarowanie w postaci żałosnego NFS Undercover było poniżej normy do zaakceptowania.

Voytash89

Oczywiscie zupelnie sie z Toba nie zgadzam... Takie Twoje zdanie, masz do niego prawo... Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Wlasnie skonczylem grac po raz drugi i zmienilem swoja ocene na 6/10. Przyjemna, lekka, dobra muzyka, ale stanowczo za nudna ( zwlaszcza na poczatku ), postacie malo dokladnie odwzorowane oraz brak mozliwosci gry multyplayer na 1 kompie - duzy minus !!!. Jak bylem mlodszy, to bardziej mi sie podobala... P;)

ocenił(a) grę na 9
Shurtugal_Eragon

Jak ta gra może być nudna O.o? Ja przeszłem tą grę że 10 razy i nadal chce mi się niał przechodzić dużo wspomnień itp. Muzyka jest świetna a jak jest się w Shire na początku to wogule nie jest nudna, ja was nie rozumiem, ale to wasza opinia. Pozdro.

sinex3

Coz, kto co lubi ;) Dla mnie jest tak jak wyzej pisalem. Z jednym sie zgadzam - muzyka jest bardzo dobra, nadaje fajny klimat. Pozdro ;)

użytkownik usunięty
Shurtugal_Eragon

nie wiem co jest nudnego w tej grze...

użytkownik usunięty
JonVon

Muzyka jest fajna w sumie lepiej ze inna niz w filmie , dodaje klimatu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones