PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606902}

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

The Lord of the Rings: War in the North
7,0 2 836
ocen
7,0 10 1 2836
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Witam. Chciałbym zadać pytanie czy opłaca się kupować tę grę? Czy jest to kolejny śmieć (lub profanacja), jak dotychczas było ze wszystkimi grami na podstawie twórczości Mistrza Tolkiena...

ocenił(a) grę na 5
Gandalf777

Powiem krótko- nie zgodzę się z opinią, że wszystkie gry w Śródziemiu to śmieci, ale to zdecydowanie śmieciem jest. Brzydkie, monotonne i sprowadza się do robienia miazgi z milionów napotkanych przeciwników. Szkoda kasy!

ocenił(a) grę na 8
warfarian

Może powinienem sprecyzować wypowiedź i powiedzieć że wszystko co robi EA jest śmieciem, reszta jest spoko. Nie mogę się wypowiedzieć tylko na temat Shadow of Angmar (bo mnie nie stać, i pewnie mało kogo :P ), w Wojne o Pierścień też nie bo nie mogłem zdobyć (znalazłem raz po niemiecku, ale szwabsikiej nie chcę), o a Drużyna Pierścienia jest przyjazna...

I dzięki za opinię...

ocenił(a) grę na 5
Gandalf777

Akurat obie części Bitwy o Śródziemie przypadły mi do gustu, Wojna o Pierścień mniej (całe lata temu miała pojedyncze wydanie w PL), Ale oczywiście to tylko moja opinia :)

ocenił(a) grę na 6
warfarian

No, Bitwy o Śródziemie i Powrót Króla to bardzo dobre gry, to i Wojna o Pierścień średnie, a Drużyna bardzo słabe, we więcej nie grałem :).

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

A ja myślę że Mistrzowi najbardziej by się spodobała Drużyna Pierścienia, no ale to tylko moja opinia.

ocenił(a) grę na 6
Gandalf777

No to jest pewne, że to tylko twoje zdanie ;). Jak umierał gry nie były popularne i były w zupełnie innej formie, a jak umierał miał 81 lat ;). Moim rodzicom,wujkom,ciociom itd. w ogóle żadna się nie podoba. Więc jak ja bym miał stawiać, to stawiam, że on też by wcale w gry nie grał :).

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

Ale moja wypowiedź była w założeniu: gdyby żył w dzisiejszych czasach, odniósł by taki sukces i grał by w gry. :) A to co napisałeś powyżej jest oczywiste ;)

ocenił(a) grę na 6
Gandalf777

To w takim razie sądzę, że podobałoby mu się to co mi. A w twoich założeniach przyjąłeś, że wydałby władcę pierścieni jako np. Nastolatek w np. 2000 roku i od razu by wyszły filmy i gry??? Czy grałby w nie, a wydawcą książki byłby wtedy ktoś inny, a on taki zwyczajny ktoś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones