PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606902}

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

The Lord of the Rings: War in the North
7,0 2 840
ocen
7,0 10 1 2840
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

jestem co prawda po około 2 godzinach gry ale wszystko to jest bardzo schematyczne i nudne, idziesz, zabijasz, jakieś scenki to z reguły skip a rozmowy pomiędzy bohaterami w wyborem też jakieś porywające nie są

grafika ok, dobrze że nie jest bardzo wymagajaca

jak na razie 6/10

ocenił(a) grę na 6
peeszet

Też tak myślałem, ale po dotarciu do rivendel robi się coraz ciekawiej

Ascar

ehhhh no ja na razie pożegnałem się z tą częścią i do rivendell nie dotarłem :P

jak przyjdzie czas to możliwe że wrócę ;)

dzięki za odp.

ocenił(a) grę na 6
peeszet

Robi się ciekawiej tylko pozornie (można pogadać z większą ilością osób - prawie cała drużyna, elrond daje niby ciekawe misje), ale tak na prawdę również w tym "mieście" jak i każdym kolejnym jest jedna postać sprzedająca rzeczy i jedna naprawiająca oraz jedna dająca jedną misję poboczną polegającą na przyniesieniu czegoś, co znajdujemy przy okazji nawalania kolejnych wrogów ;). Jednak mnie na szczęście totalnie nie odrzuciła (7/10 to nieco wyżej ;)), a że jest krótka to przeszedłem jednym tchem. (niektóre gry od których odchodzę na moment, bo mam coś innego fajnego do grania, potem ciężko do tego wrócić w połowie fabuły czy w przypadku strategii nie pamiętając swoich kolejnych zaplanowanych ruchów i strategii, mimo, że to są dobre gry, a więc takiego ruchu nie polecam ;). A sam nie wiem co będzie jak skyrim wychodzi 11 listopada, a 4 kolejne gry na które czekam dokładnie 15 (oczywiście 11 nie kupimy, a więc praktycznie jednocześnie wyjdzie 5 ciekawych gier i jak tu przejść je od początku do końca po kolei, nie ruszając w międzyczasie innej?)

tomciog18

w sumie masz rację, wychodzą gry dla których warto poświęcić czas bo mogą przynieść więcej zabawy niz granie w władcę

pozdrawiam

ocenił(a) grę na 6
peeszet

Miałem raczej na myśli by nie porzucać gier dobrych, bo potem może nam się nie chcieć wrócić i ich dokończyć, mimo, że są tego warte ;). Ale w twoim przypadku tym bardziej nie powinieneś wracać do gry, którą zostawiłeś bo ci nie przypadła do gustu xD.

ocenił(a) grę na 6
tomciog18

Po przejściu jednak zmieniam zdanie i uważam, że to przeciętna gra. Nie zachwycała mnie, jest za krótka i niezbyt trudna. Chociaż ten wątek został sprytnie wprowadzony w świat władcy. Jako, że jestem fanem Władcy Pierścieni i tak dam tej grze 7/10 :)

ocenił(a) grę na 8
Ascar

mi tez się ogólnie gra podoba tylko mam problem doszedłem do rozdziału 8 cześć 4 i nie mogę bramy otworzyć przedtem mi się otworzyła ale niestety dałem się zabić przez troole i pózniej nie dałem rady otworzyć ma ktoś save do gry ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones