PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606902}

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

The Lord of the Rings: War in the North
7,0 2 836
ocen
7,0 10 1 2836
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Zupełnie nowa bajka. Moim zdanie zrobi to małe zamieszanie na rynku gier. Nie znam
szczegółów fabuły. Ale ufam autorom.;D Czekam!

użytkownik usunięty
Razaro

niedawno dowiedziałem się, o co biega - na północy zostaje przebudzony kolejny super-straszny sojusznik Saurona, potomek Czarnych Numenorejczyków Eigendower - który ma zaatakować Anor i dołączyć do Saurona w Rohanie i w Gondorze, zaś nasi bohaterowie będą należeć do jakiegoś ruchu oporu przeciw niemu.

ocenił(a) grę na 10

Trzej przyjaciele Aragorna : Elfka Andriel, Krasnolud Farin i Dunedain Eradan mają za zadanie przeszkodzić Agandaurowi - największemu słudze Saurona na Północy w podboju Śródziemia, aby Drużyna Pierścienia mogła jak najspokojniej przewędrować sobie do Mordoru. Gra niezaprzeczalnie toczy się w dokładnie takim samym czasie, co trylogia Władcy Pierścieni. Bohaterowie na początku gry są w Bree i rozmawiają z Aragornem, który mówi im o co biega z całym tym Agandaurem. Ich pierwsza misja jest w Fornoście, gdzie ratują jednego z Wielkich Orłów. Z Fornostu idą do Brodu Sarn gdzie dostają misję odszukania dwóch strażników na Wzgórzach Kurchanów. Potem idą do Rivendell i na Wrzosowiska Etten i tam zabijają Kamiennego Olbrzyma, znowu wracają się do Rivendell, idą na Górę Gundabad i tam wysadzają ją w powietrze i wyruszają do Nordinbadu (mieszkają tam krasnoludy), Mrocznej Puszczy żeby odszukać Radagasta(przyjaciel Gandalfa, czarodziej), który rzekomo wie gdzie znajduje się leże Urgosta(smoka), w Góry Szare do jego leża (tego smoka oczywiście), po rozmowie ze smokiem wracają i ratują Nordinbad przed atakiem Agandaura a na koniec idą do samej twierdzy Agandaura Karn Dum aby ostatecznie położyć kres jego złu...

Wiem, że każdy to teraz wie, ale nudziło mi się więc postanowiłam odpisać na post zadany prawie rok temu :)

Razaro

Bajka ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones