PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606902}

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

The Lord of the Rings: War in the North
7,0 2 840
ocen
7,0 10 1 2840
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Niestety zwiodłem się. Gra przy wcale nie takim długim czasie potrafi zacząć nudzić. Grafika brzydka. Muzyka może być. Motyw fabularny ogólnie może być. Wad niestety twórcy narodzili sporo: beznadziejna sztuczna intelogencja towarzyszy. Ich głupota wręcz mnie miejscami przytłaczała. Wrogowie wcale nie są lepsi. Ale to wiadomo orkowie. Za wiele oleju w głowie nie mają, wiec im można wybaczyć. System sterowania znośny, choć miejscami nieraz sie zdarzyło, że chamsko mój atak specjalny z niewiadomych względów został wyprowadzony w zupełnie innym kierunku niż powinien. Bardzo nieciekawie wyglądają także niewidzialne ściany blokujące mapę gry. Jeśli chodzi o same misje. Standardowe przedzieranie sie przez przeciwników i eliminacja bosa na końcu. Niestety pojawiły się także znienawidzone przeze mnie elementy w stylu broń kogoś/czegoś. Nie cierpię takich rzeczy. A najgorsza jest misja w Nordinbad. Zobaczycie jak zagracie. Nie będę spojlerował. Ukończyłem ją tylko dzieki glithowi. Gdyby nie to pozbyłbym sie gry. Ogólnie zawiodłem się nawet bardziej niż na WP: Podbój. Kiedyś Powrót Króla na PS2 to było coś, a to tu do pięt mu nie dorasta. Dobrze, że choć strategie Bitwy o Śródziemie trzymają wysoki poziom w uniwersum WP.

ocenił(a) grę na 7
Dzwienkoswit

Mnie również zawiodło, grałem u znajomego ale po godzinie gry trochę mnie zaczęła schematyczność nudzić... a krasnolud skacząc wygląda jak żywcem z Gwiezdnych Wojen wyjęty...
Mam nadzieję, że kiedyś twórcy powróca do projektu THE LORD OF THE RINGS WHITE COUNCILL, który jednak został wstrzymany ale nie porzucony.
A ten projekt tak naprawdę mógłby się okazać zbawienny dla tematyki LOTR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones