PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606902}

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

The Lord of the Rings: War in the North
7,0 2 836
ocen
7,0 10 1 2836
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

nie długo (grudnień) do kin wchodzi Hobbit. Wie ktoś czy może będzie gra na podstawie
filmu ??

tomciooo10

Jasne, że tak, nawet i dadzą wersję LEGO całej trylogii http://www.warinthenorth.com/forums/showthread.php?t=22514

John_Shepard

O kurde ale zajebiście :D:D John_Shepard dzięki za newsa!!; ] Ale ciekawi mnie jak to wydadzą. Czy będzie 1 gra na podstawie trzech filmów (tak jak lego indiana Jones) czy może to rozdzielą( tak jak np. Star wars)

tomciooo10

Wydaje mi się, że zrobią jedną grę na podstawie trzech filmów.

ocenił(a) grę na 6
John_Shepard

Nie lubię lego, wolałbym jakąś kolejną strategię lub RPG, a nawet coś w stylu "powrót króla" i "podbój". Aczkolwiek wiem, że czysto na podstawie Hobbita mogłoby to być ciężkie, ale mogłoby być coś po prostu coś z tego typu gier w tym uniwersum ponownie. To mi się nigdy nie znudzi :). Najbardziej bym chciał strategię w stylu Total War (mamy mod Third Age Total War, ale bezpośrednio o tym od profesjonalistów byłoby czymś jeszcze lepszym :)), albo RPG z wyborem każdej rasy, klasy, wieloma statystykami, skillami i przedmiotami z otwartym światem (Sandbox), może być w czasach Hobbita lub WP (ale tak by dzięki naszym działaniom/ ostatecznie wyborom, gra mogłaby się skończyć całkiem inaczej niż "naprawdę" lub w takim razie w jakimś innym okresie czasowym).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones