PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680370}
7,5 1 682
oceny
7,5 10 1 1682
War Thunder
powrót do forum gry War Thunder

CDA nr. 3/ 2014

ocenił(a) grę na 7

Zakupiłem świeżutkie CDA (a właściwie mój brat) i w dziale "w produkcji" znalazłem opis Ground
Forces napisany przez "Allor_pl". Sam opis jest napawający optymizmem ale już na sam
początek wybija się powiększoną czcionką cytat "To nie konkurencja dla WoTa- to zupełnie inna
gra". W tekście twórca twórca wyjaśnia dlaczego, otóż jak twierdzi WoT to gra typowo nastawiona
na akcję a GF na realizm i historyczność. Trudno się nie zgodzić z twórcą bo tak jest w
rzeczywistości ale z drugiej strony polityka CDA względem Wargamingu wręcz wymusza takie
twierdzenie. Ja osobiście jestem zdania że obydwie gry jak najbardziej są dla siebie konkurencją
bo nie dość że są do siebie podobne to wręcz widać że studia walczą między sobą o graczy. W
tekście pojawia się też krótki cytat "To tak różne tytuły jak World of Warplanes i War Thunder...",
czyżby?

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Pytanko...wiesz kiedy wyjdzie GF bo już sraczki dostaje :)

ocenił(a) grę na 7
Sizimtriox

Niestety tego chyba nikt nie wie. W CDA jest krótka wzmianka że "Kiedy będzie gotowa" czyli zapewne nieprędko. Na stronie WT natomiast jest napisane "Otwarte beta testy", myślę że tam znajdziesz odpowiedzi na pytania.

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Ok dzięki.

ocenił(a) grę na 9
Sizimtriox

Na razie trwają zamknięte beta testy, do których dostęp mają nieliczni. Według niektórych przecieków otwarte beta testy dla wszystkich graczy zaczną się w czerwcu, choć nie jest to potwierdzona data.

Ciekawostką jest to, że pod pewnymi warunkami twórcy pozwalają na kręcenie filmów z zamkniętej bety - można je znaleźć na youtubie. Polecam.

ocenił(a) grę na 8
JaszczurXP

Wiem już oglądałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones