PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680370}
7,5 1 682
oceny
7,5 10 1 1682
War Thunder
powrót do forum gry War Thunder

Oczywiście wszystko dobre się kiedyś kończy. Niestety najnowszy patch wprowadził do gry masę
niepotrzebnych zmian. Najgorsza z nich niestety to faworyzowanie graczy z kontem premium. Teraz
czuć że bez forsy ani rusz bo koszta opracowania następnej maszyny są kosmiczne przy tym co
zazwyczaj zarabiamy na misjach (gracze premium mają jednak o 50% większe zarobki). Aktualnie
gra traci sens chyba że walczymy w bitwach realistycznych czy historycznych, no ale ja grałem dla
przyjemności a aktualne zmiany tej przyjemności mnie pozbawiły. Szkoda, myślałem że tylko twórcy
WoT to pazerne sukinsyny. Myliłem się :-(

ocenił(a) grę na 10
pionas666

dziwnie zmienili ten system technologii odkrywania nowych samolotów, kiedyś było normalnie 20 levelów było wiadomo o co chodzi, a teraz rozegrałem już jakieś 100 bitew po patchu i nadal nie wiem na czym to polega 4 tiery czy 5 nic nie widać kiedy co się nabije, całą grą mi to psuje w sumie bo w wocie wszystko pięknie i przejżyście więc nie chce mi się tu zastanawiać. Mam nadzieje że to naprawią bo poza tym gra jest cudowna.

ocenił(a) grę na 9
artur2

Ja też kompletnie nie wiem o co chodzi w tej grze teraz z tym drzewkiem rozwoju. Strasznie sknocili te grę.

ocenił(a) grę na 9
artur2

jak ukonczyles szkole??chyba ze jeszcze nie...byłem ogromnym wrogiem wprowadzonych zmian ale mi zabralo 10-15 bitew żeby polapac się co jak i gdzie,a ty mówisz ze po 100 i nadal w lesie????

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Niektóre zmiany wyszły grze na dobre, inne nie. Ale fakt, że gra wspiera posiadaczy kont premium to akurat normalka i ciężko winić za to twórców - stworzyli grę po to aby zarobić, więc im więcej graczy zapłaci, tym lepiej dla nich. Nazywanie ich pazernymi s**** jest z twojej strony tak dziecinne że aż sam się sobie dziwię że zniżam się do skomentowania tego. Grać i oczekiwać jak najlepszej gry - spoko. Sięgnąć do portfela - nigdy w życiu....

ocenił(a) grę na 7
JaszczurXP

Kolejny który broni twórców. Ja rozumiem opłaty ale nie takim kosztem. Jeżeli twórcy faworyzują graczy premium w taki sposób że ci za kasę dostają o wiele więcej profitów jest nie w porządku w grze która TEORETYCZNIE JEST ZA DARMO koleś. Nawet w "World of Tanks" nie ma takiego przebicia. P.S. To po kiego grzyba się zniżałeś do mojego poziomu? Pozdrawiam ozięble.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Nie bronię ich, bo nie muszę, gdyż twoje zarzuty względem nich są niezasadne ;] To oczywiste że gracz który płaci dostanie więcej niż taki który płacić nie zamierza. Skoro wykładają kasę, to oczywiste że coś im się za to należy - reszta która nie płaci nic niech nie oczekuje specjalnych przywilejów Chcesz pograć za darmo - masz taką możliwość, ciesz się. Nikt nie zmusza do płacenia, i bez tego również można się świetnie bawić. Ale nie oczekuj, że skoro Tobie szkoda zapłacić twórcom trochę pieniędzy z dobrą zabawę, to oni w zamian będą serwować Ci wszystko co najlepsze i to na złotej tacy. To tak nie działa.

I żeby nie było niedomówień - ja sam gram za darmo, dotychczas zainwestowałem w WT niecałe 50 zł i był to prawdopodobnie jednorazowy wydatek.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

pionas niby w WoT gracze z kontem premium nie zarabiają 50% więcej? Nie bądź śmieszny :)

ocenił(a) grę na 7
Taszi

Ale ze mnie tępy ch.j. Ale nie powiedziałem ze w WoT tylko w WT, i przyznaję się do karygodnego błędu. Tak czy inaczej nowe mechanizmy rozwijania się są skopane, chyba tego nie zaprzeczysz?

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Są plusy i minusy zmian z patcha 1.37 :) Jednak dla mnie granie w WT, WoT czy inne gry tego typu to przede wszystkim gameplay, a nie sposoby rozwoju, zarobków itp. WIadomo, że jest to ważne ale jednak najważniejsza jest sama rozgrywka, a ta w WT jest jak dla mnie bezkonkurencyjna :)

ocenił(a) grę na 7
JaszczurXP

To po co mi odpowiadasz człowieku. Nie rozumiem po co ten kwas. Że ja jestem dziecinny? Twoja wypowiedź za to ukazuje twoją dorosłość. Dobranoc (nie odpisuj)

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Odpowiadam bo nazywasz pazernymi s*****mi ludzi których nawet nie znasz, bo nie dostajesz wszystkiego co fajne za darmo. I to jest dziecinne - w przeciwieństwie do tego co ja napisałem, i co trochę głupio nazywać dziecinnym w świetle twojej własnej wypowiedzi :P
Również życzę dobranoc i pozdrawiam (bez ozięble) ;)

ocenił(a) grę na 7
JaszczurXP

Inaczej. Ja tylko mówię że jeżeli twórcy mają system DOBROWOLNYCH opłat to nie muszą od razu robić wszystkiego aby ludziom którzy nie płacą psuć rozgrywkę. Ja uważam że opłaty są potrzebne bo bez nich dalej nie ruszą ale tutaj czuć wręcz że twórcy WYMUSZAJĄ granie za kasę bo bez niej ciężko zdobyć nowy samolot. Tylko nie mów że tak nie jest. Dobranoc, już bez ozięble.

ocenił(a) grę na 7
pionas666

Olać to co napisałem. Potraktujcie to jak pieprzenie naćpanego idioty który nie wie co gada. Zmieniam zdanie diametralnie (choć niektóre zmiany w grze wyszły na niekorzyść, ale co tam). Ta gra zasługuje na solidne 8, a mam nadzieję że po GF podwyższę ocenę.

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Ok...Dobranoc:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones