PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680370}
7,5 1 683
oceny
7,5 10 1 1683
War Thunder
powrót do forum gry War Thunder

Czy cokolwiek wiadomo o dacie premiery, czołgach (oprócz tych z nowych screenów, po których
obejżeniu można spokojnie wywnioskować że gra będzie lepsza niż World of tanks, ale pożyjemy
zobaczymy)

Rafman

Śledzę trochę nowinki w grze i nic raczej nie pisali o dacie wprowadzenia czołgów. Mnie tylko ciekawi czy kierowcy czołgów będą na mapie razem z pilotami :)

mmaakkss

Raczej wątpliwe, chyba, że pojawią się czołgi z działami przeciwlotniczymi :)

mmaakkss

Razem z pilotami nie.... nie w przyszłych 10 latach

Rafman

Szkoda.... myślę że z obecną technologią nie ma żadnego problemu żeby coś takiego zrobić

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

Oczywiście według doniesień producenta jak i pierwszy gameplaów, na jednej mapie będą się toczyć bitwy lotniczo-naziemne. Więc ma się możliwość lotnictwem niszczyć pojazdy naziemne.

ocenił(a) grę na 5
mmaakkss

ta tyle że na chyba nowiutkiego gajiina to za duże koszty
wiem coś o tym bo razem z kumplem robimy własną grę

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

gra, jak bedzie w pelni rozwinieta, to osobno beda jednostki powietrzne, naziemne i wodne. wiec przykladowo, jak wejdziesz do gry tak jak teraz samolotami, to jednostkami naziemnymi i wodnymi beda kierowac boty, jak wybierzesz czolgi, to boty upodobaja sobie samoloty i statki, a jak wybierzesz statki, to boty wejda na samolotach i czolgach. tak prawdopodobnie bedzie to wygladac.
ale... mogles zauwazyc, ze jak jestes w hangarze i otworzysz menu 'tryby gry', to jest tam na szaro opcja 'wojna swiatowa'. wiekszosc graczy, ktora to rozkminia (lacznie ze mna i moimi kumplami), twierdzi, ze w tym trybie gracze bede sterowac zarowno samolotami, czolgami, jak i statkami. ale najprawdopodobniej, aby opcja ta zostala udostepniona, musimy poczekac i na sily naziemne i na sily wodne, a potem jeszcze poczekac az opracuja ten tryb gry, wiec to na pewno nie w tym roku ;p

syselek

Od razu by się przyjemniej bombki z rzucało na czołgi wiedząc że ktoś nim steruje :) Gdzieś czytałem że oficjalna premiera gry ma być we wrześniu ale skoro jeszcze nie ma czołgów a gdzie tam statki to wątpie żeby to się udało

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

a pomysl jaka bylaby frajda, gdybys grajac czolgiem, ustrzelil takiego, co to bomby z niskiego pulapu zrzuca ;p

syselek

Ale jak trudno było by to zrobić :/ 1 karabinem plot.

ocenił(a) grę na 10
Rafman

mialem akurat na mysli glowne dzialo, ale faktycznie karabinem bylaby jeszcze wieksza satysfakcja ;d

syselek

A słyszałeś o czołgu T-64 który jako pierwszy mógł prowadzić ogień przeciwpancernymi pociskami sterowanymii o zasięgu ok. 4 km był straszną niespodzianką dla NATO, i nie wiem jak samolot, ale nawet szybko lecący helikopter mógł zestrzelić bez problemu. Wyprodukowano około 10 000 sztuk głównie dlatego bo uwaga: czołg był skomplikowany, a rosyjska armia ma być prosta i niezawodna...

syselek

Oczywiście do gry go nie wprowadzą bo produkcja zaczęła się (jak nazwa wskazuje) w 64 a War Thunder sięga do czasów wojny w Korei. Ale jakby wprowadzili czołg który może zwalczać cele naziemne i powietrzne to będzie to właśnie ten...

syselek

to byłaby fantastyczna sprawa :)

ocenił(a) grę na 5
Rafman

i tak więcej w wota będę grał nie mówie ze w war thundera nie bo w niego troszeczke pogram (jak mi sie spododba to może więcej)
z wt fajne są tylko samoloty zarąbisty system zniszczeń)

sadzik444

Oto chodzi... WT stawia na realistyczny system zniszczeń, możliwość staczania bitew historycznych, oraz symulatoru (oby w czołgach też był, a WoT na demage gdzie nie ukrywajmy żądzą ruskie tanki, nie wiadomo skąd wzięli te wszystkie czołgi, dodawaj nawet prototypy którym nie opracowano wież (miały projekty tylko kadłubów) dodają im wieżę od t-34 i są zadowoleni w dodatku bity na dystansu 10-300 metrów gdzie w rzeczywistości walki toczą się przeważnie na 1-3km, plus możliwość doprowadzenia do eksplozji czołgu poprzez taranowanie...

ocenił(a) grę na 5
Rafman

właśnie to że daja prototypy jest ciekawe ale mogli by zrobić bitwy tylko dla prototypów a tak to tylko zwykłe czolgi sie nawalaja

sadzik444

To oczywiście zależy od gustów a ja prototypami grać nienawidzę co w WoT jest nieuniknione

ocenił(a) grę na 5
Rafman

po tym comi powiedziałeś skłonie sie do grania w WT
jesteś upierdliwy ale skuteczny XD

sadzik444

Taka moja rola :D dziękuje i polecam się na przyszłość ; )

Rafman

WT jest tytułem startowym na PS4, i podobno, PODOBNO, czołgi mają już wtedy w nim być. Czyli 15-29 listopada w teorii można się czołgów spodziewać.
Według założeń twórców ma to tak właśnie wyglądać, że będą czołgi, samoloty i okręty (jeśli mapa na to pozwala) razem, wszystkie sterowane przez graczy.

SzalonyChemik

Na PC będzie (zresztą tak jak mówiłeś) najwcześniej w listopadzie, chociaż miało być we wrześniu, tylko z drugiej strony nie wiadomo którego roku

Rafman

PS4 wychodzi w 2013. Mają obiecane samoloty i czołgi.

Rafman

http://www.youtube.com/watch?v=jj5oyw4xnkU
Zawsze to jakiś krok w przód... (pantera jest strasznie sztywna :/ )

Rafman

Gameplay z gry :/
http://www.youtube.com/watch?v=fYoXVQJyGHw

Rafman

Gra na pewno nie będzie lepsza od WOT-a.
Powód: ruskie pojazdy nie będą miały sobie równych, w WOT IS-4 jest na tym samym poziomie co Maus, E-100 czy IS-7. A tutaj z Tigerem 2 ze 105. To są chyba jaja. Tak samo T-55. Panther II nie będzie miało z nim szans(w wocie T-55 mierzy się z Pattonami, czy leopardem). Zresztą ten system arty. To bedzie jeszcze gorsze od satelity w wocie

zdzwie

Nie porównuj poziomów z WoTa do tych w War Thunder, który ma ich o dziesięć więcej. Tiger z działem 105 i Pantera II są właśnie po to aby poniekąd wyrównać siły. Po za tym (co prawda dosyć dawno nie grałem) ale teraz najlepszy niemiecki myśliwiec ma nie 20 ale 18 poziom i nie gra się jakoś super ciężko...

ocenił(a) grę na 5
zdzwie

no w końcu spotykam człowieka podzielającego moje zdanie
wt kusi mnie tylko realizmem

ocenił(a) grę na 5
Rafman

zna ktoś w końcu date tej premiery czy nie ???

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Chyba jeszcze nie ma podanej daty premiery - nie wiadomo nawet kiedy zaczną się otwarte beta testy.
Ostatnio producenci zgodzili się na publikowanie filmów z bety zamkniętej. Jest trochę tego na youtubie, np. na kanale hallacka

ocenił(a) grę na 8
Rafman

Ground Forces ma wyjść w czerwcu tego roku.

ocenił(a) grę na 9
Sizimtriox

Może 22 czerwca w rocznicę wyjdzie.

ocenił(a) grę na 8
darthdoman

Może...

ocenił(a) grę na 7
Rafman

Beta testy są już otwarte dla wszystkich. Nic tylko ściągać aktualizację i do boju.

ocenił(a) grę na 5
pionas666

że tak dziecinnie powiem JUPI! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones