PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680370}
7,5 1 682
oceny
7,5 10 1 1682
War Thunder
powrót do forum gry War Thunder

drtujfgik

ocenił(a) grę na 10

przecież beta już jest otwarta. dlaczego nie można stawiać ocen. Ja daje 10/10

artur2

Też chciałem wysmarować dyszką a tu lipa :)

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

kurcze no lepsze od wota to może być

artur2

Moim zdaniem jest ;)

mmaakkss

Jeszcze jak czołgi wejdą to już w ogóle WoT dużo graczy straci... ;)

ocenił(a) grę na 5
Sturm22

War thunder pobije wargaming samolaotami i może flotą (chociażw to wątpię) ale czołgami to wot-a nigdy nie przebiją

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

świetna myśl, zgadzam sie

ocenił(a) grę na 7
sadzik444

Oj żebyś się nie zdziwił. Ostatnio Wargaming w kolejnych ulepszeniach do WoT nie robi nic innego jak dodaje tylko nowe pojazdy. Twórcy chyba zapomnieli o nowych trybach, poprawie średniego silnika i kolejnych urozmaiceniach. Co do World of Warplanes... to kompletna porażka i do War Thunder nie ma co startować.

ocenił(a) grę na 5
pionas666

załoze sie że w aktualizacji 10.0 w wocie bedzie taki silnik graficzny że szkoda gadać

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Nie ma możliwości technicznych aby silnik gry zmienić, jedynie to mogą go ulepszyć a i to w małym stopniu.

ocenił(a) grę na 7
sadzik444

Nie specjalnie kumam o co ci chodzi kolego. Jeśli masz na myśli że silnik zostanie ulepszony tak że wszystkim opadną szczęki z wrażenia to odpowiem iż to niemożliwe, chyba że go zmienią ale to nie wchodzi w rachubę. Jeżeli natomiast myślisz tak jak ja że silnik będzie nadal lipny (twoje "szkoda gadać" by nawet tu pasowało) wówczas będę skłonny przyznać ci rację ;-)

ocenił(a) grę na 5
pionas666

zmieniłem zdanie wot zeszedł na psy i nawet go nie będę instalował po formacie :(

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

Według mnie na pewno WT przebije WoT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones