PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608105}
8,6 15 416
ocen
8,6 10 1 15416
Warcraft III: Reign of Chaos
powrót do forum gry Warcraft III: Reign of Chaos
użytkownik usunięty
tymbarkowy

Tchórz który morduje własnych poddanych, wypełniając wolę wroga? Tak, warte zapamiętania. PrzyPOmina rządy Thuska.

no wymordować swoje rodzinne miasto myśląc, że to jedyna droga dla uratowania dusz jego mieszkańców (żeby nie musieli służyć pladze po śmierci) to skrajny przykład tchórzostwa

a komentarz o Tusku to skrajny przykład idiotyzmu

użytkownik usunięty
tymbarkowy

Nie bardziej niż mówienie o sobie "tymbarkowy"(aluzja do chęci ssania pały?

Jak soki tymbark przynoszą Ci na myśl chęć ssania pały, to mam dla Ciebie złą wiadomość...

użytkownik usunięty
tymbarkowy

Jaką? Bo nie piję.

ocenił(a) grę na 9

Myślę, że to i tak nie zmienia twojego, już nędznego, położenia. ;)

użytkownik usunięty
Voytash89

Jesteś cwelem. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9

Że tak pojadę a'la Captain Obvious: a ty trollem. I nie pozdrawiam, bo to mocno buraczane na forach.

użytkownik usunięty
Voytash89

Być trollem to zaszczyt, zobacz jakie mądre są w Warcrafcie.

użytkownik usunięty

Co ma polityka polska do wspaniałej gry Warcradt3 i Dodatku Frozen Throne ,wczoraj zakupiłem Złota Kolekcję w MediaMarkt Galeria Domonikańska Wrocław,reasumując w życiu jak i w grze czasami zmuszonym się jest do dokonania bardzo trudnych decyzji :(

Za wszelką cenę chcą obrażać Tuska, bo myślą że to cool, i super, ale nie zrobił nic gorszego niż inni prezydenci Polski.

Wiem że mnie zlinczują, ale taka jest prawda.

ocenił(a) grę na 10
dawidking2

tusk jest wnerwiający ale mądrzejszy od kaczora

użytkownik usunięty
sadzik444

Obaj politycy to tylko autorytarni pzyzwódcy towarzystw wzajemnej adoracji,które za nic maja ucziwość i racjonalizm :)

użytkownik usunięty
tymbarkowy

Tymczasem szwedzki zespół Sabaton śpiewa na cały świat o bitwie nad Wizną, a nie o Arthasie z plaskitikowym charakterem.

trudno by było nie śpiewać o Polsce jak sie tworzy album którego inspiracją jest 2 wś, o Niemcach najeżdżających Francję (de facto o mordercach) też śpiewają i co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones