PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608105}
8,6 15 415
ocen
8,6 10 1 15415
Warcraft III: Reign of Chaos
powrót do forum gry Warcraft III: Reign of Chaos

Słynne cycaty

ocenił(a) grę na 9

Zapodajcie jakieś cytaty które zapadły wam w pamięć, jeśli chcecie :p

przykład:

".. nie będzie mi ono potrzebne Utherze, zamierzam żyć wiecznie."

"... byłem głubcem ufając światłości." <--- niezłe :)

"... chodźcie dzieci, chodźcie do światłości." <--- to mnie zawsze rozwalało :)

ocenił(a) grę na 9
Simon_Harrison

Szczerze? To praktycznie z prawie każdej wypowiedzi po piątym kliknięciu na jednostkę można boki zrywać :)

A oto te z których najwięcej brechałem:
Rycerz: "Mój ulubiony kolor, to niebieski! NIEEEEE ŻÓŁTY!!!"
Rycerz: "Cholerny hełm... Nie mogę go... Ughyyy..."
Paladyn: "Nie dotykaj mnie! Chcę dochować czystości"
Plugawy: "Widzisz? Tak wygląda baleron" ---> xD a to jest jednostka zombie z wywalonymi na wierzchu wnętrznościami
Kanonierzy: "Jestem jak trotyl ! A ja jak dynamit!"

ocenił(a) grę na 9
Freeman47

No tak abomination, ciężki nieumarły tank, kurcze, jakby to było dziś, abo + shamans+ taurens :D mele miazga eheheh
Ej mam pytanie, udało Ci się przejść ostatnią misję w W3, tą z walką z Archimondem na hardzie ? bo mnie się nie udało :P.. mimo kilku prób.

Kurcze, stare czasy się mi przypominają, ależ miałem znajomych przez BN poznanych, heheeh ile razy się od noobów wyzywało :p, chociaż z tego dumny nie jestem !

ocenił(a) grę na 9
Simon_Harrison

Nie... Nie udało mi się przejść na hardzie (no chyba że bym czity użył :P), zawsze rozwalali mi moje wszystkie 3 bazy, nim zdążyłem odpowiednio się okopać. Ale znajomy mój jeden przeszedł - i to nawet kilka razy, i ze mnie szydził przez jakiś czas, że on potrafi a ja nie :P

ocenił(a) grę na 9
Freeman47

bo to ciężkie było ;p, 2 minuty i baza ludzi była zmieciona ... kurcze, mimo tylu lat grania nigdy jakoś nie byłem specjalnie dobry, bardziej robiłem to dla fanu niż aby komuś coś udowodnić... zawsze mi się śmiać chciało, jak komuś coś nie szło od razu cała ekipa z drużyny, przykładowo Blue NOOB i takie napisy na ogół... albo ludzie nie potrafili pisać po angielsku i ograniczali się to ... you noob ;D... zawsze mnie to rozwalało. Albo kolesie z nickami Team Killer :D.... wiadomo, że na początku już był koniec gry :D....i niesamowita map editor, że o samym scenariuszu nie wspomnę, a przemiana Arthasa jest wręcz majstersztykiem. Ta gra rządzi nadal :P

ocenił(a) grę na 9
Simon_Harrison

król gór bodajże ' zdrowie Twoje w gardło moje'
coś tam jeszcze było ze schabowym i kapustą z tego zawsze miałem pompe, poza tym Peon miał niezwykle ocięzały głos to mnie też zawsze śmieszyło :D

ocenił(a) grę na 10
mateusz_witek

kanonierzy jeden do drugiego: rusz dupe!!
u orkow ten co dzida rzuca: spoko spoko; gdzie mam iść; za dziul zina - cos takiego hehe
mistrz ostrzy: posmakuj mego oszcza! słucham, jestem posłuszny

kanonierzy:
"- Musimy pokonać krasnoludy!
- To My jesteśmy krasnoludy
- Ooo oo oo"

ogolnie wszystkie odzywki sa smieszne, genialna robota.
http://www.youtube.com/watch?v=oAqzepMEsJY

ocenił(a) grę na 9
zukasz

Uther: "W urnie są prochy twego ojca. Chciałbyś jeszcze raz na nie naszczać, nim wydasz królestwo na pastwę Plagi?"
Sylvanas: "Widać, że nigdy nie walczyłeś z elfami."
Arthas: "Powiedzmy, że.. nie pałam miłością do Tichondriusa."
I mój ulubiony tekst Mal'Ganisa: "(...) i zamarzniesz na dachu świata. I tylko Śmierć będzie śpiewać pieśni o twojej zagładzie.." aż ciary przechodzą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones