PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608105}
8,6 15 415
ocen
8,6 10 1 15415
Warcraft III: Reign of Chaos
powrót do forum gry Warcraft III: Reign of Chaos

Zapewne niejedna osoba czeka na czwartą część, a wydaje się że Blizzard popadł w długi zimowy sen jeśli chodzi o Warcraft'a, ale spokojnie jest nadzieja w Fanach :) Znalazłem oto takiego moda do starcrafta 2: Warcraft: A New Dawn Dev.
youtube /watch?v=csz2ffhuODU
youtube /watch?v=CL_vA7RUtCM

obecnie wygląda to tak sobie ale z tego co wyczytałem autorzy zapowiadają że po zakończeniu prac nikt nawet się nie zorientuje że gra w starcraft'a. Trzymam mocno kciuki za moda bo wiele fajnych inicjatyw nie dochodzi do końca. Może da to domyślnie firmie Blizzard i pomyśli nad 4 częścią.

ocenił(a) grę na 10
WashingtonX

mam tylko nadzieje, że do tego moda nie przyczepi się znowu Blizzard, tak jak to zrobili z niezwykle zaawansowanym modem World of Starcraft (prace nad modem zamknięto a drużynę tworzącą go zatrudnił blizzard).

ocenił(a) grę na 10
Krol_Sedesow

Co zmienia? właśnie chyba tylko to że zamienia SC2 na War3, grafika do tego moda jest brana z WOW'a więc szału nie ma. Jeśli Blizzard nie planuje wydania 4 części to nie będę ingerować w powstającego mod'a, ale jeśli mają w odległych planach stworzyć warcraft'a IV to mogą im przeszkodzić bo może to kolidować z ich koncepcją fabuły itp...

WashingtonX

E tam, co ich tam będzie obchodzić jakaś fanowska fabuła do fanowskiego warcrafta? Nazwa "Warcraft" jest ich i nikt nie ma prawa nic kolidować.

WashingtonX

Co ten mod właściwie zmienia? Z tego co widzę to jedynie przerabia SC2 na War3.

Przy okazji modów dorzucę swój mod do Warcrafta 2. To taki starszy braciszek trójki ;)
http://war2pol1.cba.pl/viewtopic.php?f=4&t=3094

ocenił(a) grę na 10
WashingtonX

Niestety, drużyna twórców została rozwiązana i nie są prowadzone żadne prace na modem. Wprawdzie projekt nie został skreślony i czeka na kogoś kto zechcę go dokończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones