PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608105}
8,6 15 416
ocen
8,6 10 1 15416
Warcraft III: Reign of Chaos
powrót do forum gry Warcraft III: Reign of Chaos

Warcraft IV

ocenił(a) grę na 10

Wierzę, że kiedyś ta gra powstanie:
http://www.wowwiki.com/User:N3vo/Warcraft_IV:_The_Edge_of_Eternity

ocenił(a) grę na 10
korndddd

Oby !

korndddd

Też na to liczę :)

użytkownik usunięty
korndddd

Obawiam się, że po tylu latach już nie da się podjąć dalszego ciągu historii z Frozen Throne w naturalny sposób.

korndddd

Dwie kampanie nieumarłych? Wow, co za fanatycy truposzy :P

użytkownik usunięty
korndddd

Btw czyli sami uznaliby tym tytułem, że WoW się nie liczy:)

To chyba fanowska robota, prawda? Jeśli fanowska to mogą sobie zaczynać historię po czym i przed czym chcą, a nikt się na nich nie obrazi. Gorzej jakby Blizzard stwierdził: "No dobra ludzie, robimy Warcrafta IV, więc tak... Worgenów nie ma, Kataklizmu nie było, Arthas nadal żyje, o Pandarii nikt nie słyszał itp. itd.". Raz, że ludzie którzy są na bieżąco trochę by się pogubili. Dwa, że część z tych osób poczułaby się urażona, że Blizzard olewa dość sporą część historii.

użytkownik usunięty
Dentarg

Może fanowski, nie wiem. Ale fajnie by było, gdyby Blizzard poszedł po rozum do głowy i zrobił czwartą część.

Sam sobie odpowiedz na pytanie: z czego więcej Blizzard zarobi pieniędzy? Z Warcrafta IV czy z kolejnego dodatku do WoWa?

użytkownik usunięty
Dentarg

A kto tu mówi o pieniądzach.

Blizzard. Nie robią nowych Warcraftów, bo WoW się dużo bardziej opłaca. Także nie musisz im mówić, żeby poszli po rozum do głowy, bo zrobili to ponad 10 lat temu wypuszczając WoWa. Ja tej gry nie lubię, Ty chyba też, ale firma nie będzie dla kilku dolarów robić gierki skoro mogą zrobić dla kilkuset. Liczby oczywiście podałem umowne ;)

użytkownik usunięty
Dentarg

"Pójść po rozum do głowy" to wypuścić w końcu coś dobrego. Jasne, że tego nie zrobią, ale to inna bajka.

ocenił(a) grę na 9
korndddd

Warcraft 4 powstanie! Najprawdopodobniej na 100 % do 2030 roku usłyszymy pierwsze oficjalne informacje dotyczące planami rozpoczącia prac nad warcraftem 4.

ocenił(a) grę na 10
redokoks

ja stawiam, że do 2020

redokoks

Tak swoją drogą ciekawe jak wyglądałby Warcraft 4. Jeśli dalej odbiegaliby z RTSa w stronę RPGa to Warcraft 4 byłby już chyba grą hack and slash. Biegasz drużyną herosów z czterema wojownikami, a Twoja baza sama się rozwija :D

ocenił(a) grę na 10
Dentarg

bez szans zeby kiedys powstal war4 czasy rtsow i strategi sie skonczyly niestety. Ogolnie tera licza sie lole doty csy i inne chujstwa

BriT

Starcraft 2 jakoś powstał. Nie no, ogólnie się zgadza, rtsy wyszły z mody, ale mimo to raczej nie znikną zupełnie. Tak samo jak rpg. Niby "Wowy" pojawiają się od 2003 roku i teoretycznie wyprzedziły gry rpg, a mimo to taki Skyrim powstaje w 2011 roku i zyskuje olbrzymią popularność.

użytkownik usunięty
Dentarg

Tak ale nie zarabia tyle ile np gry na komórki, WoW zarabia samym sobą, RTSy gry skierowane do ludzi ze sporymi umiejętnościami jakby nie było od mob mniej się wymaga.

Przyszło nowe pokolenie ludzi których Starcraft zwyczajnie przestał interesować chociaż to on od dawna był królem RtSów i nie było w tym gatunku nic lepszego.

Dodaj fakt że spory rynek gier stanowią konsole, tam w rtsy się nie gra.

Mowa o upadku gier RTS ale wszyscy już zapomnieli że upadły gry turowe jak Herosy itp.

Po prostu era brainless granie w Battlefieldy, assasiny i utarte szlagiery.

"Mowa o upadku gier RTS ale wszyscy już zapomnieli że upadły gry turowe jak Herosy itp. "

Herosy 7 wychodzą w tym roku. Age of Wonders 3 wyszło w 2014 roku. Swoją drogą polecam, bo gierka jest bardzo fajna.

Jakiś czas temu był też Battle for Wesnoth, są Herosy Online, jest też średnio udane Fantasy Wars i pewnie kilka innych, nowych, turówek o których nie słyszałem.

To, że w modzie są teraz brainlessy nie oznacza, że nie ma graczy którzy wolą pograć w strategie. Starcrafta 2 czy Age of Wonders 3 też nie zrobili dla jaj, a najwidoczniej się to opłaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones