PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608105}
8,6 15 424
oceny
8,6 10 1 15424
Warcraft III: Reign of Chaos
powrót do forum gry Warcraft III: Reign of Chaos

nie wiem jak wy

ocenił(a) grę na 10

ale ja dalej czekam na część czwartą, bo World of Warcraft to dla mnie porażka. Warcraft to prawdziwe arcydzieło i jak dla mnie nie ma żadnych wad. No może poza tym, że po skończeniu gry chce się jej jeszcze więcej :)

ocenił(a) grę na 10
zonk_2

Porażka to ty jesteś, a Warcraft IV nigdy nie będzie, bo kontynuacją jest arcygenialny WoW.

ocenił(a) grę na 10
Xsaav

WoW to sieciówka młocie, co to ma wspólnego ze strategią, jaką jest Warcraft?

ocenił(a) grę na 9
mofo1990

Kontynuację fabularną.

mofo1990

Jak to co? przecież WoW to uniwersum z warcarfta 3 , Chodzi o to że blizzard olał 4 cześć bo zbija kokosy na wowie

ocenił(a) grę na 10
pablossoyos

WOW to nie kontynuacja Wara. To osobne gry związane ze sobą fabułą a to duża różnica. Świadczy to tylko o tym jak Bilzzard zmyślnie potrafi wykorzystać potęgę zbudowanej przez siebie fabuły i świata. Czego im można tylko pogratulować bo wyszli poza ramy tworzonych przez siebie gier i to w mega udany sposób. (tym co nie pamiętaj przypomnę że pierwszą próba miał być ghost którego nigdy nie wydali).
Mimo że Warcraft jest ojcem WOW'a to WOW nie jest jego następcą. Jakby metaforycznie powiedzieć dziecko z nieprawego łoża które jest królem ale w innej krainie.

Blizzard niczego nie olał bo po co miał olewać. Czas wydawania kontynuacji liczony w latach to u blizzarda rzecz najbardziej normalna.
Starcraft ----- 12 lat (pomiędzy 1-2)
Warcraft ----- 7lat (pomiędzy 2-3)
Diablo ----- o dziwo 3 lata (pomiędzy 1-2) i 12 lat (pomiędzy 2-3)
WOW ---- jak na razie widzimy tylko kolejne dodatki czyli na kolejnego wowa czekamy już 8 lat

Na nowego Wara czekamy już 8lat 4 kolejne lata zalicza bez problemu a zważając na to że z czasem przerwy robią się coraz dłuższe wiec spokojnie jeszcze poczekamy 2-4 dodatkowe i jak poniżej inni liczą 2020 prawdopodobnie.
Niczego nie olewali po prostu tak pracują ale jak dla mnie warto czekać za każdym razem pokazują ze nie marnowali tych lat tylko produkowali coraz lepsza grę. Po prostu trzeba czekać.

PS. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie aby war był tak samo płatny jak wow? Jeśli beda chcieli tak zrobić to zrobią.

ocenił(a) grę na 9
Xsaav

Z tego co wiem blizzard ma w planach (raczej dalekich) wydanie 4 części Warcrafta.

zonk_2

nic dodać nic ując w pełni się z tobą zgadzam

ocenił(a) grę na 9
zonk_2

No to muszę ciebie i innych fanów zmartwić. Na razie Blizzard mówi jasno, że nie ma szans na WarCrafta IV. W tej chwili panowie twórcy zajmują się WoW-em (w planach jest kolejny dodatek do niego), StarCraftem II i Diablo III. Czwarta część WarCrafta z pewnością kiedyś powstanie (bo Blizzard jasno mówi, że na Regin of Chaos się nie zakończy), ale na to trzeba będzie baaaaardzo długo poczekać. Biorąc pod uwagę, że jedna gra Blizzarda jest robiona przez 6-7 lat od czasu zapowiedzi, to WarCrafta IV nie spodziewałbym się przed 2020 rokiem :(

ocenił(a) grę na 9
Freeman47

http://www.geek.com/wp-content/uploads/2010/12/blizzard-product-roadmap.jpg plany wydawnicze blizzarda na najbliższe lata

ocenił(a) grę na 10
Grey_Prince

poszperałem troche w necie na temat warcrafta4 ma powstac w 2012 roku ja również nie moge sie doczekac

ocenił(a) grę na 8
gwahir99

Gra jest super a jeśli czwórka wyjdzie to się będę na pewno cieszył. To jedna z najlepszych strategii wszech czasów!

ocenił(a) grę na 9
gwahir99

Marzenia... :P

Nie ma szans na 2012 rok. Jak już pisałem wyżej, nie spodziewałbym się tej gry przed 2020 rokiem :D

ocenił(a) grę na 9
Freeman47

No racja, że Blizz wydaje gry z prędkością świetlną... Diablo 3 jest dobitnym przykładem, ale na czwartą część Warcrafta czekać będę choćby do 40 roku życia :P

ocenił(a) grę na 9
Simon_Harrison

Nie no, z tym 2020 rokiem to nie przesada myślę :] Na razie Blizzard zajmuje się Diablo III (premiera za rok - prawdopodobnie :D choć nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że gra zaliczy roczną obsuwę) i wydaniem dwóch kolejnych dodatków (czy jak to inaczej nazwać) StarCrafta II. Potem będzie pewnie kolejny dodatek do World of Warcraft, który zapewne ukaże się gdzieś w okolicach 2014-2015, no i potem prawdopodobnie Blizzard zabierze się za tak wyczekiwanego WarCrafta IV. No a że od zapowiedzi, trzeba będzie jeszcze poczekać te 6-7 a może nawet 8 lat do finalnej premiery, to wychodzi data powyżej 2020 roku :)

ocenił(a) grę na 9
Freeman47

Saga pt. "Wydajemy Diablo 3" mnie już tak mierzi i osłabia, że od jakiegoś czasu w ogóle nie czytuję newsów o tej grze. Jak wyjdzie to se zagram :], koniec, kropka...
Natomiast, jeśli chodzi o WC no to osobiście, gra warta oczekiwania. WoW natomiast, kompletnie mi do gusty nie przypadł, już nie będę mówił o płatnych serwerach, bardziej o tym, że jest to gra dla tych co się w realnym życiu nie sprawdzają... ja tam wolę sobie jednak "pożyć" na naszym świecie, a nie godziny tracić na bezsensowną i jałową rozgrywkę, można się nabawić skoliozy i popsuć wzrok :P.
Natomiast co do StarC, muszę się w końcu zebrać za tą gierkę :).... no w końcu w jedynkę grało się porządnie, to i następce trza sprawdzić.

ocenił(a) grę na 9
Simon_Harrison

Podobno WoW jest genialny, ale też mój stosunek do MMORPG jest taki jak twój :) Omijam z daleka. Wolę fabułę, wczuć się w historię, utożsamić się z bohaterem, poczuć klimat niż nawalać się bezsensu z innymi. Należę do ginącego gatunku dinozaurów, którzy jedyne multi jakie uznają to albo split-screen albo meczyk/bitka przy jednym kompie z klawą i padem :]

Co do Diablo, to jego fenomen mnie nigdy nie porwał, nigdy nie przepadałem za hack'n'slashami i dlatego na trójkę nie czekam z utęsknieniem. Ale StarCrafta II chętnie bym powitał moim napędzie chlebem i solą, bo część pierwsza to dla mnie po prostu najlepszy RTS, jaki kiedykolwiek powstał - WarCraft dopiero jest drugi :P :)

Freeman47

WoW jest genialny tylko jego główną wadą są paradokslanie gracze , którzy grają tak dużo, że normalnie żyjąca osoba chcąca sobie pograć czasami nie ma z nimi żadnych szans, co jest deprymujące i demotywujące.. :(

ocenił(a) grę na 10
zonk_2

http://www.wowwiki.com/User:N3vo/Warcraft_IV:_The_Edge_of_Eternity

Warcraft IV powstanie na 100% tylko kiedy to tego pewnie nawet sam Blizzard nie wie ^^

ocenił(a) grę na 9
zonk_2

Dla mnie cała seria WoW tylko popsuła klimat świata Warcraft..Gdzie tam ciekawa fabuła?? Wszystko popsuli dla pieniędzy...całe uniwersum.Krwawe Elfy,Wygnani i Orkowie razem...Jakieś wilkołaki wśród Przymierza które znowu walczy z Horda...i te dodatki wydawane na siłę...Np taki "cataclysm" gdzie fabuła już całkiem schodzi na psy...Prawdziwy fan uniwersum Warcrafta pluje na tego WoWa bo to co Blizzard zrobił z tej serii tylko dla kasy to mocna przesada...Wszystko tam jest głupie,nie logiczne (jeśli chodzi o świat Warcrafta) i do d*py...np te bezsensowne Battlegroundy....ech aż szkoda gadać.World of Warcraft bawi tylko dzieci i ludzi którzy w dup** mają sagę Warcrafta i grają bo są uzależnieni od MOMMO RPG.Zamiast zrobić Warcrafta IV i kontynuować za...istą... fabułę jak w poprzednich częściach to wolą wydawać kolejne coraz głupsze dodatki do WoWa....

zonk_2

Zauważyłem jedną rzecz w grach Blizzarda, pomiędzy 1 a 2 Starcrafta mineło 12 lat, pomiędzy 2 a 3 Diablo mineło 12 lat, Warcraft 3 powstał w 2002 więc 4 powinna być w 2014.

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

gdyby miał powstać w 2014 to już od 5 lat by o tym trąbili 2 lata temu wyszłaby prebeta w tym roku byłaby premiera którą przekładaliby przez kolejne 2 lata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones