PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608106}
8,7 14 259
ocen
8,7 10 1 14259
Warcraft III: The Frozen Throne
powrót do forum gry Warcraft III: The Frozen Throne

Ja po raz pierwszy w nią grałam cztery lata temu, ale nadal mi się nie znudziła...
1. Cudowna grafika.
2. Super postaci.
3. Mega kolonie.

użytkownik usunięty
oleczka1999

Nie wiem, czy Starcraft jej odrobinę nie przewyższa, ale obie z nich zasługują na 10/10. Zresztą, jak każda gra Blizzarda :P

oleczka1999

"1. Cudowna grafika."
Lipna grafika :D. No ale cóż, kwestia gustu. Nie każdy musi lubić realistyczne fantasy.

"2. Super postaci."
O tak, postacie i fabuła to najmocniejszy punkt War3.

"3. Mega kolonie."
??? Nie rozumiem... ani armii nie ma w tej grze zbyt dużych, ani bazy nie są zbyt obszerne. Żadna rewelacja pod tym względem.

"Najlepsza gra startegiczna, która dotąd powstała"
Zdecydowanie nie. Najlepszą grą strategiczną RTS jest Starcraft: Brood War lub ewentualnie coś, czego jeszcze nie znam.
Warcraft 3 może być co najwyżej najlepszą grą strategiczną z elementami RPG ;)

użytkownik usunięty
Dentarg

Grafika jest cudowna:) Nie chodzi o to, czy realistyczna czy nie, bo Warcraft nigdy nie był i nie miał być realistyczny. Po prostu sam wygląd jednostek jest świetny, naprawdę projektanci postaci (zwłaszcza potworów) świetnie się spisali.

" Warcraft nigdy nie był i nie miał być realistyczny"
No nie wiem. Jak dla mnie to w czasach jedynki i dwójki Warcraft był nieco realistyczny. Gdyby nie doszło do rozłamu w Blizzardzie (i nie odeszła od nich spora część ekipy) to nie wiadomo jak wyglądałby War3 i WoW, bo początki nie były aż tak kolorowe.
Co do jakości samych modeli to nikt chyba tego nie kwestionuje. W końcu to Blizzard ;)

użytkownik usunięty
Dentarg

Przypomnij sobie choćby wygląd budynków w dwójce - są równie dziwaczne co w trójce, nawet budynki ludzi. Warcraft zawsze miał swój styl i wydaje mi się, że nowi projektanci z trójki bardzo wzorowali się na poprzednich (wiele jednostek jest niemal identycznych, pomijając kwestię 3D). A WoW mi się osobiście nie podoba. Ot, taka siekanka bez większego sensu.

Co do jednostek, to chyba tylko wilczy jeździec jest dość podobny do tego z Warcrafta 1. Leśne trolle przypominają trolle z Warcrafta 2, a tak poza tym różnią się od siebie ;). Np.: grunt. We wszystkich trzech częściach Warcrafta wygląda inaczej.
Co do WoWa to całkowicie się z Tobą zgadzam. Ta gierka jest jakaś... bez wyrazu ogólnie mówiąc.

użytkownik usunięty
Dentarg

Siepacze są przecież tacy sami, trolle też w tym samym stylu, ogry to już w ogóle:) WoW jest bez wyrazu bo zamiast na ciekawą historię postawili na nabijanie poziomów bez większego celu i zbiorowe likwidowanie głównych postaci z poprzednich części. Nie mówiąc już o tym, że świat Warcrafta z części na część staje się coraz bardziej niespójny.

ocenił(a) grę na 10
oleczka1999

zgadzam sie w 100%

ocenił(a) grę na 10
oleczka1999

Trzeba jeszcze dodać, że dubbing jest tu po prostu czymś mistrzowskim, sam często łapałem się na tym, że po prostu klikałem w jednostki i słuchałem co mają mi ciekawego do powiedzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones