PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608106}
8,7 14 259
ocen
8,7 10 1 14259
Warcraft III: The Frozen Throne
powrót do forum gry Warcraft III: The Frozen Throne

miażdży

ocenił(a) grę na 10

Gra miażdży do dzisiaj :D

ocenił(a) grę na 10
globox

Popieram :D Gra jest niesamowita !

ocenił(a) grę na 10
globox

W każdym calu:) Uwielbiam ją. Eh chyba zaraz ja zainstaluje i na battle:)

użytkownik usunięty
nibys

byłaby lepsza gdyby nie był potrzebny battlenet

ocenił(a) grę na 10

A dlaczego uważasz że Battlenet jest nie potrzebny?
Battle gdy Blizzard je wprowadził było jednym z przełomów w rozgrywce(automatyczne dobieranie przeciwników na podstawie doświadczenia było tym głównym przełomem. Jako pierwsi zrobili to dobrze).

użytkownik usunięty
nibys

Jest potrzebny, ale poza nim nie ma nic oprócz głównej kampanii i potyczki(ta druga wymusza brak strategii).

ocenił(a) grę na 10

Nie rozumiem. A co miało by być?

użytkownik usunięty
nibys

Parę niezależnych kampanii. Krótszych od głównej, ale zawsze coś. Najgorsze w łorkrafcie i dodatku jest to że musimy po kolei walczyć dla każdej ze stron. Mimo propagandy relatywizmu dla wielu nadal nie jest wszystko jedno po której stronie lufy się znajduje.

ocenił(a) grę na 10

A teraz rozumiem. Chodzi ci o to że wersja single jest zbyt mało rozbudowana i o to że blizzard zbytnio skoncentrował się na rozgrywce sieciowe przez battle net zamiast rozbudować kampanie.

Mi taki stan odpowiada. Rozgrywka przez battle dla mnie bala większym wyzwania niż pokonanie komputera. Bardzo fascynowało mnie to jak różne sposoby gry prezentowali gracze

ocenił(a) grę na 10
nibys

Panie... Przecież cała horda ludzi pracuję nad dziesiątkami nowymi kampaniami (a że Blizzard wie jak zrobić porządny edytor plansz, to są one wyrąbiste w kosmos!), więc jak można narzekać, że singleplayrowe granie leży?

ocenił(a) grę na 10
globox

w zupełności się zgadzam wciąż czekam na następną odsłone a ponoć w tym roku

globox

Święta racja :)

ocenił(a) grę na 10
globox

Pamiętam jak pierwszy raz w nią zagrałem od razu się zakochałem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones