PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609304}
7,6 526
ocen
7,6 10 1 526
Warhammer 40,000: Dawn of War II Retribution
powrót do forum gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

tak jak w temacie
- jestem fanem serii 'Warhammer' (no, może poza Chaos Rising, które mnie zmęczyło trochę), więc jestem ciekaw waszych
odczuć nt. Retribution

ocenił(a) grę na 6
Lagoo

Niestety studio się nie popisało i wyszło to samo co poprzednio czyli ten sam schemat gry, nudne monotonne mapy i jedna kampania niby dla wszystkich ras, ale wszystkie rasy mają identyczne kampanie na tych samym mapach i idą tą samą ścieżką rozwoju. Ogólnie ujmując ta gra jest jakby pocięta na trzy kawałki i teraz zaserwowali nam ten trzeci który nic nie wnosi prócz kilku drobnych zmian.Gra nie warta tych 90zł No może jak będzie podstawka i dwa dodatki za te 50zl to ktoś będzie zadowolony z zakupu. Póki co trzeba czekać na DOW 3 lub grać dalej w jedynkę bo DOW2 oprócz grafiki i fajnych jednostek nie wnosi nic ciekawego.

ocenił(a) grę na 8
Lagoo

Kampania jest beznadziejna, mamy za dużo jednostek (oprócz kampanii Tyranidów), na które trzeba zwracać uwagę, gra przestaje być taktyczna, zamiast tego jest schemat "wyprodukuj, zaznacz wszystkich i zaatakuj wroga".

Potyczki są lekko ulepszone, warto kupić grę dla nowych jednostek i nowej armii, jeśli jesteś fanem Warhammera - ale nie spiesz się za bardzo, ja kupiłem tydzień po premierze i trochę żałuje , że się wstrzymałem aż cena spadnie.

Lagoo

Jeśli Chaos Rising Cię nie zadowala, Retribution nie zadowoli Cię tym bardziej. Moim zdaniem dodatek gorszy od poprzedniego.

ocenił(a) grę na 10
Lagoo

a kiedy powstanie dawn of war 3?

Lagoo

Niestety, po męczącym Chaos Rising spodziewałem się czegoś co odświeży temat i uderzy grywalnością a dostałem papkę z poprzednich części która nie zachwyca, może zadowalać raczej do pogrania żeby "odhaczyć" kolejny tytuł z W40k niż żeby się wciągnąć na dłużej.

ocenił(a) grę na 8
Lagoo

dla mnie jest retribution jest przede wszystkim za proste... zadna czesc nie grzeszyla trudnoscia ale ten dodatek juz naprawde wlasciwie sam sie przechodzi... podczas bitwy mozna spokojnie isc zrobic sobie kawe bo czworka glownych bohaterow poradzi sobie sama...

ocenił(a) grę na 8
michostr86

Prosta... hmm to pojęcie względne. Twórcy największy nacisk położyli tutaj na grę w sieci, szczerze mówiąc to nawet nie doszedłem do końca kampani w single, bo faktycznie jest prosta i schematyczna, ale nie możecie oceniać gry jednowymiarowo, zapraszam gorąco byś kolego o nicku michostr86 spróbował swych sił w multi, jeśli po paru starciach powiesz że ta gra jest prosta to jesteś zawodowcem i musisz rzeczywiście przerzucić sie na hardkorowe pozycje, ale daję sobie rękę uciąć że zostaniesz ''rozjechany'' w parę minut nie wychodząc z bazy. Komputer nigdy nie zastąpi prawdziwego gracza, pamiętaj o tym.

ocenił(a) grę na 8
rado7a

nie interesuje mnie multi i skoro mowisz ze multi jest fajne to na pewno tak jest... ja mowilem o single...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones