PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608611}
8,1 2 833
oceny
8,1 10 1 2833
Warhammer 40,000: Dawn of War
powrót do forum gry Warhammer 40,000: Dawn of War

strategia.
Znacznie bardziej mi się spodobała od dodatku Soulstorm.
Tu czułeś, że coś się dzieję, że uczestniczysz w wojnie, prowadzisz bohaterów. Kampania była rzeczywiście bardzo dobra.
Podczas gdy Soulstorm to już inna gra. Pomijając oczywiście sam mechanizm gry, który jest taki sam. Czyli zdobywamy punkty strategiczne i rozbudowujemy bazę...
W Soulstorm postawiono na tryb tur. Co mi się bardzo nie spodobało. Grając nie czujesz tego, że jesteś częścią przygody. Nie ma tu przerywników filmowych, tak jak to jest w podstawie.
No nic, narzekam na Soulstorm, a tu jest przecież podstawka...

Pozostaje jedynie polecić tym co lubią strategie

ocenił(a) grę na 9
matix87

For the Emperor !!!

Christof20

walk softly, and carry a big gun
:D

ocenił(a) grę na 9
matix87

Beware the alien, the mutant, the heretic ;)

ocenił(a) grę na 9
Christof20

Waaaaaaaaaaaaaaaagh!

Little_Jacob

heheh :D :D

ocenił(a) grę na 9
Little_Jacob

The enemies !!! We need enemies !! ;)

ocenił(a) grę na 10
Christof20

orc's orc's orc's

ocenił(a) grę na 9
Borhile

Do you hear the voices too ??!!

matix87

jak dla mnie to najlepsza strategia na świecie i przede wszystkim GENIALNE UNIWERSUM !

ocenił(a) grę na 9
Kondzix

musze kupić soulstorma

adiik

Soulstorm jest o tyle dobry, że to samodzielna gra, udostępnia wszystkie frakcje, więc jeśli ktoś nie ma dodatków, a tym bardziej ver podstawowej i chciałby zbadać tę grę, to tu ma wszystko i jeszcze więcej, bo w Soulstorm są dodatkowe jednostki dla każdej frakcji.
Soulstorm ma również masę map do gry w potyczkę, więc nie ma się jak nudzić. Ale jak powiedziałem, kampania jest zgoła inna od tej z podstawki :)

matix87

mody sporo daja, mozna na planecie grac z innymi rasami, nowymi jednostkami i innym zajebistosciami

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

jakie mody polecasz? Grałem kiedys duzo w WH40k po necie. z tego co pamietam to wyjsciu Soulstorma community zaczeło podupadac. Z chęcią odswiezylbym sobie tą grę, ale z jakimiś modami.

inzynier_kombinator

no rozne mmody do 17 lipca maja 2014 roku wyszły kiedy tamto napisalem wiec na tamten moment to np. ultimate apocalypse co wtedy wyszedł w okolicach 2014 roku/.

ocenił(a) grę na 9
matix87

I feel paiiin, but it's good pain!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones