PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612897}
7,0 1 305
ocen
7,0 10 1 1305
Warhammer 40,000: Space Marine
powrót do forum gry Warhammer 40,000: Space Marine

ze gra jest teraz RPG, TPS a nie strategiom czasu rzeczywistego

Blucher

powinna nadal być tworzona jako strategia bo jako RPG to ta gra może się wypalić.

ocenił(a) grę na 10
metal88

Podoba mi się bardzo ta zmiana. Klimat Warhammerowy zachowani, a mordowanie Orków daje masę dzikiej radości. Poza tym tutaj jest opowiadana historia innego zakonu. Jedynyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to za mało misji z plecakiem odrzutowym :)

ocenił(a) grę na 7
Blucher

witam,
moim zdaniem to nie jest rpg co najwyżej action rpg, ale na dobrą sprawę do dobra gra akcji ala wolverine itd.

użytkownik usunięty
filmweb_fw

To nawet nie jest action rpg tylko gra akcji z elementami rpg, których jest tak mało, że można SM nazwać pełnoprawną grą akcji.

ocenił(a) grę na 7
Blucher

Z RPG nie ma nic wspólnego. To zwykły hack'n'slash z dodatkiem broni palnej w klimatach WH40K. Nie róbcie zamieszania. Gra ma fajny klimacik, ale nawet mnie, jako fana uniwersum znudziła pod koniec.

PS.
Jak powalczę w sieci dopiszę coś jeszcze.

W każdym razie na razie ode mnie 7/10

Blucher

Przecież wcześniej był jeszcze Warhammer 40k Fire Warrior albo Space Hulk (FPSy). Wh40k nie kończy się na Dawn of War'ach :P

ocenił(a) grę na 8
Blucher

StrategiĄ! :P A co do gry... Tak jak już kolega wyżej napisał, Warhammer nie kończy się na Dawn of War'ach ;) Sprawdź też MMO w świecie Warhammera - Age of Reckoning. Nie jest to może poziom Blizzardowskiego WoWa ale i tak daje radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones