PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612897}
7,0 1 305
ocen
7,0 10 1 1305
Warhammer 40,000: Space Marine
powrót do forum gry Warhammer 40,000: Space Marine

MOJE ZDANIE ...

ocenił(a) grę na 9

Do gry usiadłem z przekonaniem że będzie to fajna gierka - i taką też się okazała.
Jeśli ktoś jest fanem Serii WH , to napewno nie będzie rozczarowany.
Ze Względu na kompa nie mogłem cieszyć się full grafiką , ale widziałem co ta gra potrafi.
Ciekawe motywy , dużo żelaznych lokalizacjii , i wbrew pozorom , troche biegania czasami zamiast "strzelania". Duża ilość broni ciekawa ... , ale najlepiej gra się bolterem uwierzcie.
A Teraz trochę się poczepiam - mała różnorodność wrogów ... wkurza czasem że po raz 100 biegnie na Ciebie stado tych samych orków. Misje troche mało ambitne ...
Mimo wszystko całość daje spokojnie 9/10 .

ocenił(a) grę na 7
kunapwd

Cóż, ja nie byłem tak szczodry w ocenie. Pomimo, że jestem fanem Warhammera 40k, nie mogłem ukryć rozczarowania modelem rozgrywki, który co tu kryć, staje się nudny. Cieszą na początku fontanny krwi, ale odniosłem wrażenie, że to jedyne co gra może zaoferować. Fragmenty z Jetpackiem były przyjemną odmianą, ale gdy już zaczynałem się rozkręcać, Titus stwierdzał, że skończyło mu się paliwo... I finałowe starcie, gdzie tłukło się bosa podczas spadania z Orbital Spire - nuuuuuuda.
Za to gra aktorska, klimat w cutscenkach - ach, to niweluje znacznie braki gry. Świetne modele postaci, z niezłą mimiką. Doskonale dobrani aktorzy. To sprawiło, że siedziałem przy tej grze. Dość przewidywalne zwroty akcji, ale i tak na nie czekałem, bo to one sprawiały, że gra nabierała walorów i pozwalały mi się przenieść w ten świat.
Polecam fanom i właściwie nikomu innemu. Jeśli nie docenia się Warhammera40k, to pewnie olewa się tą grę zanim się ją ukończy, z racji nudnej mechaniki gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones