PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652762}
7,3 689
ocen
7,3 10 1 689
Wasteland 2
powrót do forum gry Wasteland 2

Pierwsza nocka zarwana nad wastelandem - było fajnie dopóki nie zabiły mnie arizońskie jaszczury, ale dobrze się stało, bo udało mi się oderwać od grania dzięki temu.

Martwi mnie jedynie, że podczas całego tego skakania między lokacjami zobaczyłem zaledwie 2 arty w ramach ekranu ładowania - u Was też było tak skromnie?

A arty bardzo ładne. Chciałbym sobie więcej pooglądać.

ocenił(a) grę na 8
SnookJabbyJab

Ja widziałem póki co trzy, chociaż nie wiem, czy jeden z nich nie miał być na drugiej mapie (Los Angeles). Jak wchodziłem do opuszczonej stacji kolejowej, to mnie uraczył zielony ekran ładowania zamiast czerwonego.

amig186

Skromnie bardzo.

A dla mnie w grach są bardzo ważne takie rzeczy jak into, ekran startowy, menusy i ekrany ładowania.

Takie rzeczy budują mocno klimat gry, przygotowują na rozgrywke i cieszą oko i dusze.

2 ekrany ładowania to w alfach, betach mogą być, a nie w końcowym produkcie.

SnookJabbyJab

Mnie tez zabily najpierw jaszczurki ale to przez to pałetanie sie bezsensu w grach tego typu trzeba najpierw złapać któryś tam level aby można było sie bez obawy szlajać......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones