PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759453}
7,1 2 923
oceny
7,1 10 1 2923
Watch_Dogs 2
powrót do forum gry Watch_Dogs 2

Gra dobra

ocenił(a) grę na 7

Niektóre misje są naprawdę ciekawe, może nawet lepsze od GTA.
Jest jednak pare minusów takich jak inteligencja postaci (otwieramy drzwi nasz przeciwnik stoi przy tych drzwiach i odchodzi), monotonność misji (misje w danych lokacjach się powtarzają itp.).
Jeśli rozbudujemy nasze umiejętności w grze to tak właściwie cały czas możemy pokonywać wrogów w ten sam sposób, nawet do nich nie podchodząc.
Bardzo ciekawym elementem jest zwiedzanie naszego (małego, ale ciekawego jednak) świata. Możemy odkrywać nowe, unikatowe samochody, ubrania itp.
Jest dobra jednak mam wrażenie, że ta gra była robiona na szybko. Z resztą nie wiem jaki był okres czasu pomiędzy częścią 1 a tą.

ocenił(a) grę na 7
corasafony

Też mi się wydaje, że gra była robiona trochę na szybko.
Z jednej strony sporo misji, ale jakoś mało ciekawych.
Jest masa rzeczy w tej grze:różne zabawki i sposoby eliminacji, roboty, gadzety i inne
pierdoły ale misje momentami rzeczywiście są lekko nużące, w sensie powtarzalne.
Moim zdaniem tej grze brakuje jakiejś iskry, jest trochę zrobiona na siłę.
Niby jest ciekawy klimat,ładne miasto, ale brakuje dla przykładu ciekawej ścieżki dzwiękowej.
Jest trochę starych przebojów wymieszanych z wątpliwej klasy muzyką elektroniczną, która dla mnie
przypomina irytujące minimalistyczne plumkanie.
Co prawda utwór przewodni z początku gry(pierwsza misja_ jest naprawdę świetny, jak i późniejsze
tracki stwoprzone na potrzeby danych lokacji są dobre, tak muzyka wrzucona do radio i odtwarzacza mp3
jest taka nieprzemyślana zbytnio.
Mógłbym się czepiać co do śćiezki dzwiękowej gdyż te utwory z radio to jest zbiór utworów różncyh wykonawców, taki mętlik
podzielony na kilka kategorii muzycznych które to uwtory moim zdaniem zostały wrzucone trochę na siłe.
To coś w stylu: "a bo GTA ma hity i każda część to jakaś dekada to zróbmy coś podbnego".
To zrobili taką mieszaninkę i utknęli w pułapce wrzucania hitów, a że co najlepsze kawałki to już się pojawiły w Gta i innych sandboxach to ubisoftowi wiele ciekawych utworów nie pozostało skoro Rockstar ukradł już najlepsze hity do swoich produkcji.
Naprawdę moim zdaniem ścieżka dzwiękowa jest bardzo średnia.
Dla porównania w takim Need For Speed Payback EA dobrało naprawdę energiczne i klimatyczne utwory do swojej śćieżki.
Tutaj jednak Ubisoft trochę zawiodło moim zdaniem.
Ogólnie Ubisoft jeszcze musi się trochę nauczyć, bo ogólnie gra jest pełna niedoćiągnięć: jest też duzo błędów technicznych:gra wsię wiesza itd.
Ogólnie mam wrażenie , że czegoś tej grze brakuje mimo, że wydaje się taka dopracowana, taka okraszona bajerami trochę na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones