PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656507}
6,7 7 689
ocen
6,7 10 1 7689
Watch_Dogs
powrót do forum gry Watch_Dogs

10/10 + ULUBIONE

ocenił(a) grę na 10

Nie mam słów. Gra jest mega pod kątem grafiki, fabuły i co się nie zdarza za często w przypadku gier
- muzyki.

użytkownik usunięty
pachomir

Dobra prowokacja. Dobra, bo na nią odpowiadam :P

Gra na 7. Choć jak ktoś spuści w kiblu, to końca świata nie będzie.

ocenił(a) grę na 8

Kolejny egocentryczny idiota... Gra na 7 bo ty dałeś taką ocenę?
Każdy ma prawo do własnego zdania kallesonie...

użytkownik usunięty
DeGreZet

Jak ktoś publicznie wypisuje głupoty, to traci prawo do własnego zdania :P

ocenił(a) grę na 8

Gdzie głupoty? Grafika jest jedną z najłądniejszych aktualnie, a jak potrafi się trochę pgorzebac w plikach i ma naprawde dobrego PC to jest to najładniejsza gra ever.
Co do fabuły i muzyki to kwestia indywidualna i każdemu podoba się co innego. Watch Dogs według ciebie nie zasługuje na 10, ale według niego może nie zaśługiwać na 7 i kto w takim razie ma racje?
Oczywiście wiem, że odpowiesz "ja", bo znam takich typów z wydumanym(niesłusznie) ego...

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

Popieram kolego. Ale idiocie do rozumu nie przemówisz :P

DeGreZet

Oczywiście, ale choć ludziom podobać się mogą najgorsze gówna literackie w stylu harlekinów albo muzyczne w stylu Keshi, to nikt (autorytety w danej dziedzinie) ich za wielkie dzieła literatury i muzyki nie uważa. Tak samo jest z WD - gra jest ogólnie niezła, ale fabuła i zarysowanie postaci... błagam, to jest dno. :) I to wtórne, bo każdy ruch scenarzysty, każdy nowy charakter, to wszystko jest na maksa przerysowane, było już miliony razy. Gdyby ta gra miała być pastiszem, a nie poważną opowieścią, to by to jeszcze uszło. Ale tak to nie uchodzi. Głowa mnie bolała od przechodzenia głównego wątku. Na szczęście jest jeszcze dużo innych rzeczy do roboty w WD. ;)

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

Gra jak dla mnie jest na 6, dla niego na 7. On w taki sposób wyraził swoje zdanie, więc co się czepiasz? d;

ocenił(a) grę na 8
portugas123

Nie czepiam się jego oceny tylko tego, że on czepia się czyjes oceny... -_-"
Won do szkoły i naucz się chociaż czytać ze zrozumieniem dziecko drogie bo inaczej ciężkie życie przed tobą...

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

Przeżyję d; A jak nie to chociaż będzie o jednego idiotę mniej na świecie...

ocenił(a) grę na 8
pachomir

Ja gralem na XBOX 360 i grafika byla miejscami fatalna !! ale i tak mam dzisiaj duzy sentyment do Watch Dogs ! kiedy rozlozy sie gre na czynniki pierwsze,to mozna jej wiele zarzucic,ale calosciowo gra sie broni i ma klimat ktory mnie urzekl ! na YouTube mozna znalesc filmy z modem graficznym z E3 w 60 FPS i wtedy grafika powoduje opad szczeki !

ocenił(a) grę na 10
pachomir

Tak, zgadzam się <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones