PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 25 909
ocen
9,6 10 1 25909
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Data

ocenił(a) grę na 10

Wie kt0ś może coś więcej, np. kiedy wyjdzie krew i wino ?

czarek001

1 kwarta 2016

ocenił(a) grę na 10
czarek001

Nie ma jeszcze na ten temat żadnych konkretnych informacji, wiadomo tylko to, że wyjdzie w pierwszej połowie 2016 r.

elrond123

Z najnowszych informacji REDów jednak trochę chyba przyjdzie nam jeszcze poczekać na premierę. " Informacje będą podane w ciągu najbliższych kilku miesięcy". Dopiero informacje

ocenił(a) grę na 10
czarek001

Według najnowszych nieoficjalnych danych premiera ma być w czerwcu.

ocenił(a) grę na 10
elrond123

Mam nadzieję, że wart0 czekać :)

ocenił(a) grę na 10
czarek001

Mnie aż skręca z czekania :)

ocenił(a) grę na 10
czarek001

z tego co mi wiadomo to ma pojawić się w kwietniu

ocenił(a) grę na 10
kalif1855

Ostatnie informacje nieoficjalnie mówią o czerwcu.

czarek001

Planowana data premiery "Krew i wino" to 26 kwiecień 2016. Informację znajdziesz w linku poniżej ( gwiazdki zamień na kropki):

www*gry-online*pl/S016*asp?ID=27077

ocenił(a) grę na 10
trigrammaton

Skąd wiesz, że to oficjalna informacja?

elrond123

Przeczytaj cały mój wpis ze zrozumieniem. Możesz cytować wedle potrzeby.

ocenił(a) grę na 10
elrond123

Daty premier na GOL-u trzeba brać z dużym przymrużeniem oka ponieważ czasami mają mało wspólnego z rzeczywistością.

czarek001

cdp dzisiaj ujawnili że krew i wino będzie miało premierę w drugim kwartale tego roku, więc najpóźniej w czerwcu ;]

czarek001

Mamy pierwszy (bardzo mały) fragment wideo prosto z "Krwi i wina"!
https://www.youtube.com/watch?v=hK1mYmTdWb0

ocenił(a) grę na 10
Hemulen

JARAM SIĘ

ocenił(a) grę na 10
Hemulen

La boga, czyżby to był cyklop otoczony owcami? Easter eggi w Wiedźminowych DLC są najlepsze, najpierw cytat z Tołstoja w "Sercach...", a teraz Polifem? <3

czarek001

Według portalu Gamezilla premiera tego dodatku cd projekt red zaplanował na czerwiec ( na stronie portalu napisane jest lato 2016 ) a więc można się spodziewać że ta data może być pewna. co do konkretów proponuję abyś odwiedził stronę internetową wydawcy ( studia developerskiego ) zaś z niedawnego filmiku o Płotce wiem że tym miesiącu rusza ( albo już ruszyła ) cyfrowa przedsprzedaż a więc to normalne praktyki każdego liczącego się producenta gier komputerowych. jeszcze raz zalecam odwiedzenie strony internetowej CD PROJEKT RED ;-) :-D :-D :-D :-D :-)

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
czarek001

Wigen19, który mówi, że w czerwcu, myślę, że to najbardziej prawdopodobna wersja, bo oficialne informacje mówią o Lecie 2016.
Lato 2016, czyli Czerwiec pięknie pasuje :)

ocenił(a) grę na 10
czarek001

http:// www.gry- online. pl/S013.asp?ID=97937 (usuńcie spacje)

czarek001

Wg Steam 31.05.2016.

ocenił(a) grę na 9
czarek001

premiera 31 maja dzisiaj ruszyła przedsprzedaż w pudełku 119,90 cyfrowa wersja 71,99

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones