PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 202
oceny
8,6 10 1 39202
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

9/10

użytkownik usunięty

właśnie ją skończyłam i gra jest świetna, cudowny klimat, sporo nawiązań do książkowej sagi, fabuła
tak samo dobra jak w Gothic'u i grafika też się jeszcze nieźle trzyma.

ocenił(a) grę na 10

Mimo, że Gothic to jedna z moich ulubionych gier to i tak uważam, że fabularnie Wiedźmin stoi kilka poziomów wyżej :)

użytkownik usunięty
Einherjer

mi jednak bardziej ta z Gothic'a :)

użytkownik usunięty

Gra jest jak najbardziej świetna, klimat o wiele lepszy niż w kontynuacji. Dodaję do mojej listy niesamowitych doświadczeń w grach nocne przebieżki po Podgdodziu, z wspaniałym soundtrackiem w tle. Jest to dowód, że Polska też umie gry tworzyć, lecz denerwują mnie fani, którzy twierdzą, że obowiązkiem polaka jest gra w Wiedźmina, albo piszący komentarze pod top listami, rankingami gier które stworzył jakiś gracz według swoich upodobań "Gdzie jest Wiedźmin?! K*****".

użytkownik usunięty

rozumiem o co chodzi, bardzo fajnie że akurat gierka jest zrobiona przez polskie studio bo fajny klimat czuć np. w karczmach i tekstach które można tam usłyszeć, ale na pewno nie jest tak że każdy polak powinien zagrać w to tylko dlatego że gra jest polska, powinien w nią zagrać każdy bo jest po prostu świetna i niewiele by zmieniło jeśli ta gra w takiej postaci byłaby zrobiona przez kogoś innego.

użytkownik usunięty

To prawda! A wystarczyło zajrzeć do komentarzy pod filmikiem "TOP Gier Wideo - Najlepsze RPG" i można tam znaleźć oczywiście "Gdzie jest Wiedźmin!!!!!!!!" i komentarze tego typu. Nieważne gdzie Wiedźmin by został wyprodukowany - i tak bym go uwielbiał.

ocenił(a) grę na 10

No obowiązkiem na bank nie jest, a tacy ludzie rzeczywiście mocno wpieniają, bo są gusta i guściki. Należy jak najbardziej polecić grę jeżeli się komuś podobała, bo może to skusić inną osobę, ale nie kazać. Uwielbiam Wiedźmina, ale znajomi i reszta użytkowników wyjęłaby strzelbę jakbym coś takiego miała robić haha.

użytkownik usunięty
Little_Loki

No, jakbym wyjął strzelbę to i tak nie miałabyś powodu do strachu, mógłbym co najwyżej w monitor wystrzelić xD

ocenił(a) grę na 10

To by było smutne, biedny monitor dostałby za mnie. A co mi tam GRAĆ W WIEDŹMINA ALE JUŻ ! haha

ocenił(a) grę na 10

Mi jutro kurier przywiezie Wiedźmina. Postanowiłem wreszcie zagrać. Chcę przejść obie części przed premierą Dzikiego Gonu.

użytkownik usunięty
Pep_filmweb

no to aż zazdroszczę, że masz to dopiero przed sobą :) ja właśnie drugą część zaczęłam

użytkownik usunięty

Na mnie też jeszcze czekają na półce obie części gry. Czemu 9, a nie 10 :D? Z ciekawości pytam

użytkownik usunięty

u mnie jedynka czekała na półce kilka lat zanim zagrałam, dwójkę ostatnio skończyłam i wg. mnie ciut lepsza. A 9/10 dlatego że ze sterowaniem kilka rzeczy mi tam nie pasowało i niektóre irytujące niewidzialne ściany, ale to tak jeśli już musiałabym się do czegoś przyczepić :) poza tym gra świetna.

użytkownik usunięty

No właśnie z tą jedynką to jest tak, że lepiej się pospieszyć bo z roku na rok grafika się starzeje i może nie zrobić już takiego wrażenia nie?

Ja i tak mam wyrąbane na grafę, zawsze u mnie na pierwszym miejscu była fabuła, klimat i gameplay ale mimo wszystko, przechodzić grę w 6 lat po premierze... xD A ile Ci zajęło przejście jedynki?

I jeszcze jedno - jak w 2007 roku zagrałem w demo Wieśka, myślę sobie no nieźle może kiedyś przejdę sobie to ale wątpię. W ciągu tego czasu nawet kilka osób chciało mi pożyczyć Wiedźmina ale jakoś mi się nie paliło do grania w to, a teraz kiedy już jestem po przeczytaniu wszystkich książek... Zupełnie inne spojrzenie się ma na grę, nie do opisania przed, a po przeczytaniu :D Dlatego nie wyobrażam sobie w to grać nie znając książek, też tak masz?

użytkownik usunięty

dokładnie tak samo miałam, jedynkę dostałam w prezencie i odpaliłam na chwilę po czym stwierdziłam że innym razem ją przejdę i tak leżała kilka lat, potem w moje rączki trafiła cała saga o Wiedźminie, o dziwo też w prezencie dostałam :) przeczytałam, książki okazały się mega świetne i całkiem inaczej na grę wtedy patrzyłam, większa chęć do przejścia była, więc będziesz miał tak samo na pewno. Poza tym jest kilka nawiązań / smaczków do sagi, generalnie jest to taka luźna kontynuacja książek, a co do grafiki to w ogóle nie narzekałam a przeszłam tą grę ostatnio, ustawisz sobie wszystkie opcje na maxa i można grać, a klimat niesamowity więc warto :)

użytkownik usunięty

Spoko :D A w dwójce nie przeszkadzały Ci te wąskie ścieżki i niewidzialne ściany? Bo ludzie coś piszą, że strasznie zamkniętą grą jest dwójka.

A jeszcze ostatnie pytanie co do jedynki i już Cię nie bd męczył. Były momenty takiej jakby nudy, przestoju czy cały czas chce się w to grać? Bo bardzo długa ta gra jest więc musiała mieć jakieś słabsze momenty :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones