PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 202
oceny
8,6 10 1 39202
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Arcydzieło fabularne!

ocenił(a) grę na 10

Nie jestem fanem rpg-ów ale Wiedźmin to wyjątek tego gatunku który bardzo cenie,świetny fabularnie,ciekawy,interesujący,wciągający,dosyć duży otwarty świat z kilkunastoma lokacjami a same misje poboczne sprawiają że zmienicie zdanie na temat tego że misje w rpg muszą być zawsze tak debilnie nudne :).System walki na początku jest uciążliwy ale potem sprawia on dużą frajdę choć wiedźminowi brakuje takiego systemu walki jak ma seria AC bo nie ukrywajmy wiedźmin posługuje się swoim rynsztunkiem bardzo efektownie.Jedynym minusem nie dla mnie ale dla innych może być grafika która no do mega miodnych raczej nie należy ale dla mnie była okey.Ocena oczywiście oczywista 10/10 gorącą polecam tą produkcje bo grając w kilka gier tego typu żadna mnie tak nie kupiła jak ta klimatyczna polska produkcja w której czuć 100% klasyczny rpg w którym wybory mają duże znaczenie a to przecież lubimy :).Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones