PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 202
oceny
8,6 10 1 39202
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Wiesiek

ocenił(a) grę na 7

Ok, wiec szumnie zapowiadany Wiedźmin dostał się w moje łapy, jako fan RPG, i
Sapkowskiego liczyłem, że pomimo silniku od NWN da rade coś z tego wyciągnąć. I DAŁO!
gra jest dobra, ba nawet bardzo dobra, humor, intrygi i scenariusz jest doskonale napisany,
gameplay, już ciut słabiej zdarzają się bugi, ale cóż gdzie ich nie ma. Można dać tylko jeden
wielki minus. wykonywanie niektórych questów to katorga i masakra,. Nierzadko trzeba
zapierdzielać, całe lokacje by pogadać z panem X na temat pana Y, następnie od pana X
dostajemy zadanie zabicia pana Z by dostać informacje dotaczając pana Y, OK! Ale gdyby nie
było to w 3-4 lokacjach. Bagno, wizima, bagno wyzima itd itd itd...gra mnie na początku
oszołomiła, taka była dobra, potem już tylko przyszło znużenie i jestem w IV akcie i stoję...bo
zwyczajnie przez to bieganie odechciało mi się grać. Acha, warto powiedzieć coś o muzyce
która jest REWELACYJNA, wielki props dla kompozytorów. polecam nie tylko fanom Wieśka,
ale również RPG bo to ważna pozycja zwłaszcza dla nas Polaków.

ocenił(a) grę na 10
ali0202

Mogę dać Ci taką radę, że szczególnie w II akcie, gdzie zadań pobocznych jest multum, nie wykonywał zadań po kolei (najpierw jedno w całości, potem drugie) tylko najpierw polatał trochę po mieście i pozbierał questów i robił to lokacjami, masowo np. lecąc na bagna zrobił na tych bagnach wszystko co się da, potem tak samo w slumsach, sprawdzasz w dzienniku co masz w okolicy do zrobienia, potem zaś na bagna, na cmentarz i tak dalej. Potem na końcu i tak zostaje trochę bezproduktywnego latania, ale przy dobrym rozplanowaniu, nie jest tak źle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones