PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736113}
7,5 2 747
ocen
7,5 10 1 2747
Wolfenstein: The Old Blood
powrót do forum gry Wolfenstein: The Old Blood

7/10 jeden powód

ocenił(a) grę na 9

Jestem fanem serii już od Wolfenstein RTC. Old Blood to gra świetna i choć ma swoje minusy to jest to wciąż nieosiągalny poziom dla innych FPS'ów (czy tam FPP) dlatego dziwnie zdobywać się na jakąkolwiek krytykę. Gra jako dodatek jest długa tak jak i dodatek. Optymalnie. Gra nie jest jakaś krótka! Zajęło mi z 9h aby ją przejść. Grałem sobie z doskoku. Ogólnie jest to rozwinięcie myśli z New Order więc wszystko jest jak tam z wyjątkiem... tego zombie... Kompletnie mi to nie pasowało do gry. Nie jestem fanem zombie to pierwsza sprawa a druga że fabularnie nie zadbano aby to pokleić. No bo jak wytłumaczyć fakt, że gada se dwóch żołnierzy, strzelasz do jednego a on się zamienia w zombie... ??? W tej drugiej części te zombie spadają z nieba (dosłownie!) WTF? No gra się dobrze ale fabuła była zawsze na dobrym poziomie.. a tutaj jeśli o ten wątek chodzi.. zupełnie z czapy.

Jakkolwiek jest to gra dobra i gdyby nie to to byłoby 8 albo 9/10 jak dla mnie. Mniej zombie a więcej nazi Soldiers please!!!

ocenił(a) grę na 7
Narcoser

Te spadające zombie to martwi naziści wylatujący z przelatującego nad nami w trakcie tego etapu sterowca. Natomiast sam wątek zombie był po części wytłumaczony w porozrzucanych tu i ówdzie notatkach pozostawionych przez naczelnego archeologa w okolicach wykopalisk ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones