PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612757}
7,0 2 774
oceny
7,0 10 1 2774
Wolfenstein
powrót do forum gry Wolfenstein

Gorzej natomiast jeżeli porówna się ją z RTCW bo niestety choć w nowego Wolfa gra się przyjemnie to nie ma tu niestety klimatu z tamtej gry. Przy RTCW w niektórych momentach, np w katakumbach człowiek mógł się nawet wystraszyć, bo świetnie budowano tam atmosferę grozy, w Wolfensteinie z 2009r nie ma jej praktycznie wcale.

ocenił(a) grę na 6
Brat_Stali

Zgadzam się z tą opinią. Gra ma ładniejsza grafikę, nowe gadżety itd. - ale fabularnie i grywalnością nie dorównuje RTCW.

Brat_Stali

Jako FPS w WW2 też wypada nie dobrze, gdyż fryce podczas walki zasuwają po angielsku z akcentem (bo samo w sobie lubię nazywać "Zenglish"). A to strasznie mnie wkurza - wkurzało mnie to w Company of Heroes, wkurzało trochę w Necrovision i wkurza mnie to we wszystkich grach o drugiej wojnie, których na tą chwilę nie pamiętam ^^

ocenił(a) grę na 9
Brat_Stali

Według mnie Wolfenstein z 2009 ma klimat, tylko inny. Bardziej zbliżony do chociażby Call of Duty - wojenny. Przemierzając ulicami Isenstadt, eksplorując różne lokacje, wille, który były wystrojone jak w tamtych latach przystało, bazy, czy tawernę - poczułem klimat lat wojennych. Return to Castle Wolfenstein posiadał paranormalny i przerażający klimat. Nie zwiedzaliśmy tam fabryki konserw, bazy SS czy szpitala, tylko katakumby, wykopaliska czy laboratorium Trupiej Główki, pełne eksperymentów i potworów. Dwa inne tytuły, dwie świetne i klimatyczne strzelanki. Wiadomo, RTCW jest arcydziełem, ale nowy Wolfenstein jest również epicki.

ElGladiator

Ja mam nadzieję, że zostanie zapomniany na tle wyśmienitych TOB, TNO i TNC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones