PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613899}
7,6 156
ocen
7,6 10 1 156
World in Conflict: Soviet Assault
powrót do forum gry World in Conflict: Soviet Assault

I dobrze i źle.

ocenił(a) grę na 8

O soviet assault powiem tak, patrząc na niego przez WiC gra trzyma poziom, fabuła doskonale sklejona z głównym amerykańskim wątkiem., trzyma klimat i grywalność.
Niestety gra troche rozczarowuje, ja spodziewałem sie że zamiast urozmaicenia kampanii amerykańskiej dostaniemy zupełnie nową i oddzielną kampanię rosyjską która długością będzie dorównywać tej z 2007. No i lipa, dostaliśmy tylko 6 misji Z CZEGO TYLKO DWIE SĄ NOWE. Kolejną kwestią są jednostki, osobiście miałem wielką nadzieje że pojawią sie T-72 (przecież to najważniejszy rosyjski czołg w tym okresie!!!!) oraz zamiast tego PIONka dali by naprzykład BM-21 Grad, ale nic, zupełnie nic.
No i ostatnie, chyba największe moje niezadowolenie, BRAK CHIŃCZYKÓW!!!!!!!!!!
Tyle o nich gadano że byłem pewien że będziemy mogli rozgramiać w singlu całe bataliony żółtych albo przynajmniej sie nimi pobawić w multi, niestety nie ma ich.
Dla mnie soviet assault ratują dwa czynniki:
-fakt że to dodatek i twórcy nie obiecywali za dużo
-klimat singla który według mnie jest o wiele lepszy niż większość gier i filmów.
Ocena końcowa 7/10

ocenił(a) grę na 5
Lwie_Serce

Miałem to samo. Ten dodatek to jakaś lipa. Po pierwsze za mało sprzętu. Śmiało można by dać piąty śmigłowiec bojowy (np. w USA- Commanche, w ZSRR- Hokuma a w NATO- Tigera) dodatkowe czołgi oraz pojazdy (chociażby wspomniana wyrzutnia rakiet dla Sowietów), większe zróżnicowanie frakcji (np. ZSRR mają najmocniejsze czołgi, USA śmigłowce a NATO piechotę) i czwartą stronę czyli Ludowo Wyzwoleńczą Armie Chin która też by miała odmienny sprzęt. Dalej, wkurza mnie to że lotnictwo jest nadal najbardziej zróżnicowane u Jankesów (chodzi mi o animacje samolotów) oraz najwiękrza bolączka, brak kampanii ZSRR! No dobra, mamy kilka bardzo ciekawych misji po stronie czerwonych ale jest ich tylko 7 i są wplecione w główną fabułę. I tu pojawia się kolejna wada, SPECNAZ! Tylko jeden mega ciekawy etap z tym oddziałem sprawił że chciałbym więcej takich, w dodatku nie możemy nimi grać w Multi. Daję 6/10 bo gra to tylko wyciąganie dodatkowej kasiory przy minimalnej robociźnie.

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

Witam.

Od jakiegoś czasu gram na World in Conflict: Soviet Assault.
Zatrzymałem się niestety na 4 misji "Żniwa" - czy ktoś z Was wie może jak ją skończyć ???
Jest komenda "kontratakuj" co robię - wykańczam całe armie wroga, zajmuje wyznaczone sektory, a końca nie widać.
Nie pojawiają się następne zadania po "Kontratakuj" - dlaczego???
Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie - Shilton

ocenił(a) grę na 8
Shilton

To 4 misja czy "Żniwa"? To są 2 różne z tego co pamiętam. Domyślam się że to misja z polami i rzeką po środku.
1.Patroluj
2.Zajmij ten bród.
3.Nacieraj powoli na most (łącznie z tą farmą, ciągle słuchaj co mówi Orłowski)
4.Umocnij ile sie da, a następnie broń.
5.(chyba oto chodzi) Ruszasz do ataku i zajmujesz określone punkty (i tak z 2-3 razy prawie aż do granicy mapy).
No i po tym masz misje z bitwą o Pine Valley

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones