PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613242}
7,3 5 316
ocen
7,3 10 1 5316
World of Tanks
powrót do forum gry World of Tanks

Mogłaby być dobra

ocenił(a) grę na 5

Niestety system dobierania przeciwników, szczególnie grając w plutonie z przyjaciółmi niszczy całą rozgrywkę. Kiedyś grałem w wota postanowiliśmy z kumplami wrócić do tej pozycji i sobie troche pograć. Co dostaliśmy ? jakieś 80% gier jest to gra przeciw 2 wyższe tiery. Pozostaje tylko kampić gdzieś z tyłu i mieć nadzieję, że chociaż jeden pocisk przebije, a w momencie wykrycia giniesz na strzała. Dla mnie wogóle poroniony jest pomysł dobierana 3 różnych tierów do jednego meczu. Po co ? Mecz np. 50% 7 tieru i 50% 8 tieru jest wystarczający, po co dodawać tam jeszcze 6? Nie widziałem jeszcze gry w której tak sknocili jej potencjał przez matchmaking.

ocenił(a) grę na 10
DeadHawk

w obecnej chwil matchmaking jest najlepszy jaki może być tylko bardziej powinni zrobić żeby częściej rzucało na topce , poprzednio często zdarzało się ze rzucało cie na same wyższe tiery a ty jako jedyny byłeś w drużynie i w tedy to mogłeś dopiero kampic

ocenił(a) grę na 5
Tibn

Według mnie to jest bezsensu takie czychanie kiedy będzie się w topce i sie rozwali słabszych i jakies próby przebicia w momencie jak się jest tym słabszym tierem.Najlepsze walki są zawsze jak spotka się kilka czołgów o podobnej sile rażenia, wtedy można stosować nawet jakieś taktyki różnego rodzaju, bo tak to kwestia kto ma lepszy czołg ten wyrgywa i na tym sie to opiera.

ocenił(a) grę na 10
DeadHawk

taktyki to sobie możesz stosować na drużynówce lub w bitwach klanowych a nie na na randomach tu się liczą umiejętności , masz tylu samych przeciwników takich samych tierów w drużynach przeciwnych na randomach i przecież będąc tierem o przykładowo 8 losując cie na 10 masz jeszcze tez za przeciwników innych graczy na 8 i możesz spokojnie z nimi powalczyć , no sorry granie non stop z tymi samymi tierami w końcu by się znudziło, a tak musisz się pogłowić i mieć jakieś umiejętności żeby coś ugrać w bitwie gdzie rzuca cie na dole losowania

ocenił(a) grę na 5
Tibn

Czyli nie masz żadnej 10 ? No bo wtedy przecież nudno, cały czas na to samo tylko 10 i słabsi, nie potrzeba umiejętności. I nie odniosłeś się do różnicy między graniem solo a w plutonie. Jak już wspomniałem wtedy wrzuca o wiele gorzej. Wiem, bo zrobiłem sobie statystyke i tak jak grając solo jest dosyć równo - raz na topce raz na dole. Tak grając w plutonie potrafiły być dni, gdzie 6,7 gier pod rząd byliśmy na samym dole i zazwyczaj na tym się kończyła rozgrywka bo co to za gra jak możesz tylko coś tam postrzelać z daleka. Ja na przykład nie lubie grać sam - wole gry, które mają jakiś sensowny system kooperacji i jeżeli o to chodzi wot jest bardzo bardzo słaby.

ocenił(a) grę na 10
DeadHawk

LOL - trzeba było od razu napisać ze ci się gra nie podoba a nie ze mm jest spier...lony itp , ja tu co innego a ty mi tu o plutonach , mam około 60 czołgów w garażu rożnych tierów i nacji i staram się grac wszystkim co jakiś czas a nie tylko non stop danym czołgiem lub tylko tym samym tierem np 10 ... bo staje się to nudne to tak jakby ciągle jeść tylko jedną potrawę ! gdzie po wielokrotnym jej spożywaniu na sam jej widok bierze człowieka obrzydzenie ... życzę miłego grania w inny wybitne gry mmo

ocenił(a) grę na 5
Tibn

Nie napisałem bo tak nie twierdze sama gra jest spoko. No właśnie o to chodzi :D Chciałoby się grać różnymi tierami tu sobie zrobić 7 ruska tu coś, ale przez mm się odechciewa. Zawsze najlepsze gierki wychodziły jak jakimś cudem powrzucało maksymalnie 2 różne tiery. Wtedy jest jakaś większa walka. Wyjechać strzelić, oflankować dużo opcji, dużo taktyk. Grając na 2 słabsze wystarczy wyjechac odbić i na strzała rozwalić. W drugiej sytuacji jedyne co możesz robić to kampic z tyłu bo zauważenie = śmierć. To nie dodaje żadych pozytywów - nie oszukujmy się to jest celowe działanie żeby skłonić graczy do wydania pieniążków :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones