PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702318}
7,1 1 015
ocen
7,1 10 1 1015
World of Warcraft: Warlords of Draenor
powrót do forum gry World of Warcraft: Warlords of Draenor

Chciałem sobie zrobić przerwę od tej gry przez najbliższy czas do wyjścia nowego wyżej
wymienionego dodatku ( nie gram od lipca 2013r). A blizzard jak ostatnia szmata zrobił mi
najgorszą rzecz jaka mogła być . Zbanowała mi konto podając powód korzystania z haxów i
cheatów a ja się pytam jakimcudem jeżeli nie gram i nie opłacam od 9 miesięcy -_-.
Macie tam taki burdel w tej siedzibie ? najgorsze jest to że nie ma możliwości normalnego
skontaktowania się z nimi bo ich nie obchodzi czy schakowano ci konto itd mają to głęboko
w gdzieś BAN i już. Napisałem do nich e-maila wyjaśniającą tą sprawę ciekawe co
odpowiedzą.
Jeżeli mi tego konta nie odbanują to możecie mnie cmoknąć tam gdzie słońce nie dochodzi miałem
zamiar kupić
sobie DIABLO 3 i co mam się bać że też mi zbanują bezpodstawnie nawet jak nie będę grać ?
Jeżeli tak to straciliście wieloletniego klienta

ocenił(a) grę na 3
Bombeldinio

Haha nie wiem ja mam konto od 2009 i nie mam takiego problemu waflu ;) A co do nowego dodatku to czekamy zobaczymy :D outland przed mysle ze bedzie kot xD

Bombeldinio

Moim zdaniem napisanie obszernego "ticketa" z wyjaśnieniem Twojego problemu mogło by pomóc. Wiele kont które nie są aktywne przez długi czas pada ofiarą hackerów, w tym przypadku Twoje konto mogło zostać użyte przez jakiegoś hackera i przez to zostało zablokowane. Support blizzardu jest wyjątkowo dobry ( Moim skromnym zdaniem ) Więc powinno się udać odblokować to konto. Najlepiej jak by Ci się udało porozmawiać z jednym z przedstawicieli blizzardu co jest możliwe : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones