PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608615}
8,3 8 961
ocen
8,3 10 1 8961
World of Warcraft
powrót do forum gry World of Warcraft

Które podoba się Wam bardziej?

ocenił(a) grę na 10
grey137

Po pierwsze - to są dwie różne gry.
Po drugie - WoW ofc, w WoWie przynajmniej masz jasno powiedziane - płacisz te pare euro miesięcznie i grasz jak każdy, a nie jak w LoLu, że bez mikropłatności to sobie normalnie nie pograsz.

ocenił(a) grę na 9
Ciesla

Wyobraź sobie, że tyle to sama wiem, głupia nie jestem

ocenił(a) grę na 10
grey137

W takim razie po co się pytasz? To już jest osobista opinia każdego z nas, to jak porównywać pizzę z nowym mercedesem. Do tego w LoLu nie podoba mi się to, że wolę HoNa :) I HoN, i LoL, obie to kopie DOtA, z tym że LoL jest baaardzo uproszczony. Tak więc - jesteś casualem - wolisz LoLa - swego czasu wymiatałeś w DOtA - wolisz HoNa i czekasz na DOtA 2. Każda z tych gier się różni, i oczywiste jest że niektórzy wolą to, niektórzy inne.

ocenił(a) grę na 9
Ciesla

Zależy od gustu, w LOL-a zaczęłam grać przez kolegów, ale wcześniej grałąm w Metina :)

ocenił(a) grę na 10
grey137

jeżeli grałaś w metina to masz dziwne preferencje w dziale gier, metin to jest bardzo słaba próba podrobienia wow'a i Lineage'a 2; w sumie udało im się bo dużo osób w to gra, chociaż ja ich nie rozumiem.
Przechodząc do pierwszego pytania odpowiem tak jak mój poprzednik, to są dwie różne gry, nie da się ich porównać, spróbuj zagrać w obie gry i dopiero stwierdzisz w którą grać. Ja gram w wow'a, jeżeli dopiero zaczynasz proponuje zagrać na privie (molten, sunwell, itp), dopiero gdy zapoznasz się z grą zacząć grać na globalu. Jeżeli chodzi o płatność, to nie można się skarżyć: na allegro można znaleść za 12 zł - 30 dni wowa przez "recruit a friend", to niewielka cena za "wielkie" doświadczenie.

ocenił(a) grę na 9
Ciesla

Po to bo chciałam poznać jakie ludzie mają opinie, czysta ciekawość

grey137

World of Warcraft jest znacznie lepszy przede wszystkim przez ogrom zawartości jaką teraz posiada. Te wszystkie dungeony, battlegroundy, raidy ... ciężko wytłumaczyć to komuś kto z mmo grał tylko w metina (Swoją drogą jedna z najuboższych gier z gatunku: 5 skilli na 4 postacie :D) LOL to tylko chińska podróbka swoją drogą świetnego moda do Warcrafta III(wszystko w mmo jak widać od Blizzarda) DOTA. LOL odniósł sukces tylko w związku z agresywną promocją i niezaspokojonym wtedy popytam na gry okołodotowe. Wielkie koncerny dopiero teraz zaczęły takie gry tworzyć. Ot moje zdanie

ocenił(a) grę na 9
Ivalor

Boże... nie grałam tylko w metina, poza tym jest strasznie nudny

ocenił(a) grę na 10
grey137

WoW zdecydowanie! ;D

ocenił(a) grę na 8
grey137

WoW. Nie gram w darmowe gry bo pełno jest tam wyszczekanych małolatów. Gdy się płaci abonament to przynajmniej mozna pograc z doroslymi i (przewaznie) powaznymi osobami. A sam LoL tez mi sie nie podoba, gameplayowo.

ocenił(a) grę na 10
grey137

Do całego LoLa można porównywac jedynie battlegroundy i areny z WoWa :D

ocenił(a) grę na 10
grey137

World of Warcraft i to bez porównania :)

grey137

World of Warcraft 4ever !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones